Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Problem z przyspieszaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zauwazylem ze jesli chce ruszyc nagle czy to z jakiegos skrzyzowania czy to ze swiatel czy nagle przyspieszyc to po nacisnieciu na pedal gazu jest kilkusekundowe NIC tzn tak jakby przymula i jedzie powoli , a pozniej po odpuszczeniu gazu i ponownym nacisnieciu jest juz normalnie i tak za kazdym razem kiedy chce przyspieszyc. Nadmieniam ze, jesli stopniowo przyduszam pedal gazu to jest wszystko ok. Prosze o porady.

Opublikowano

Ja stawiam na tarczę sprzęgła. Coś podobnego miałem w Mazdzie 323 kiedy chciałem ostrzej ruszyć to niestety wręcz miałem wrażenie że samochód zbiera się do odjazdu jak skład kolejowy, ale kiedy delikatnie przyspieszałem to wszystko było ok.

Opublikowano

Witam, zauwazylem ze jesli chce ruszyc nagle czy to z jakiegos skrzyzowania czy to ze swiatel czy nagle przyspieszyc to po nacisnieciu na pedal gazu jest kilkusekundowe NIC tzn tak jakby przymula i jedzie powoli , a pozniej po odpuszczeniu gazu i ponownym nacisnieciu jest juz normalnie i tak za kazdym razem kiedy chce przyspieszyc. Nadmieniam ze, jesli stopniowo przyduszam pedal gazu to jest wszystko ok. Prosze o porady.

kolego doskonale wiem o czym mówisz wyczyść przepustnice(konieczna adaptacja), przepływomierz. Jeśli to nie pomorze to pozostają dwa ruchy:

podmiana przepływki lub/i sondy lambda z działającego normalnie AHL-a i wtedy bedziesz wiedział co szwankuje. Pamiętaj tylko żeby nie kupować zamienników z allegro bo to będą pieniądze wyrzucone w błoto, co najwyżej możesz się pokusić o używki z rozbitków/anglików ale ile to podziała to samoceń :disgust:

Opublikowano

przepływomierz szwankuje

tez na to stawiam :)

Opublikowano
  • Autor

...przeplywomierz czy przepustnice wystarczy przeczyscic czy trzeba kupic nowy??? Trudno sie do niego dostac??? czym go czyscic??? Jaka adaptacja???

Opublikowano

...przeplywomierz czy przepustnice wystarczy przeczyscic czy trzeba kupic nowy??? Trudno sie do niego dostac??? czym go czyscic??? Jaka adaptacja???

:szukaj:

Opublikowano

witam mam dokładnie to samo i ani czyszczenie przepustnicy razem z adaptacja ani wymiana przepływki na nowa ori nic nie dała wymieniłem jeszcze drugą sonde takze nowa ori do tego nowy kat podmieniałem N75 i moje auto dalej ma objawy jak opisujesz i do tego pow 3 tys słabo ciagnie :shocked:

Opublikowano
  • Autor

..."dawid1" a jak odpalasz autko to obroty sa powyrzej 1300??? dopiero jak musniesz pedal gazu to spadaja??? ja tak mam :(

Opublikowano

nie w tej kwestii u mnie jest w miare normalnie

Opublikowano

Pręty przepływomierza zanurz w spirytusie lub rozpuszczalniku i delikatnie wyczyść pędzelkiem.Ja tak robię i jest ok.

Opublikowano

Witam wszystkich moj silnik to 2,6 v6 150ps + lpg oznaczenie silnika ABC kompletny brak mocy predkosc max 190km jaka moze byc przyczyna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.