Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieco spóźnione fotki mojego autka.

dscn2372.jpg

dscn2366.jpg

dscn2365.jpg

dscn2367.jpg

dscn2370.jpg

dscn2373.jpg

Opublikowano

bardzo ładne i zadbane autko :good: kolorek wiadomo :kox: felgi też ciekawie sie prezentuja, ale moim zdaniem tylne lampy :sick3: i te diody :thumbdown: dawaj srodka foty bo widze ze biala skorka :decayed: i jakie plany itp :gwizdanie:

Opublikowano

ja też jestem przeważnie przeciwnikiem tego typu lamp ale na tym samochodzie mają swój urok :mysli: super silniczek :good: i super laczki :notworthy:

Opublikowano

fajna :good:

Opublikowano

super kolor :good: lampki tył i diody bym wypierpapier... :decayed: pokaż jeszcze środek :przebiegly: ale ogólnie :oklaski:

Opublikowano

sympatyczna ogólnie :good: tylne lampy tez mi sie niewidzą, ale każdy ma swój gust więc jak tobie sie podobaja to ok :wink4: jakieś plany jeszcze masz? I dawaj ten środek :>

Opublikowano

Sweet furka !!!

A ta laska to twoja żonka czy dziweczyna ??? :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bardzo fajne i zadbane autko a do tego słuszny silnik :evil:

Opublikowano

Mistrzostwo świata !!

Opublikowano

fajne fotki :good:ładne felgi :good:

Opublikowano

Lampy do wyrzucenia. Znaczek 2.8 zamień na a4-klub.pl :)

Opublikowano

Sweet furka !!!

A ta laska to twoja żonka czy dziweczyna ??? :naughty: :naughty:

:polew:

Opublikowano

lampy out (tylnie)

Znaczki tak samo, komin z tyłu dla mnie za duży :wink4:, kolor piękny, felgi fajne ale coś mi w nich nie leży :mysli:

Ogólnie jest fajnie :)

Opublikowano

Pokaż jak tam środeczek. Z zewnątrz fajna tylko te paski w zderzaku mi nie podchodzą. Te felgi to chyba nie oryginał Audi? albo z oponami masz coś nie tak bo narypane ładnie odważników na przednim kole :naughty:

Opublikowano

2.8 :good::cool1:

Opublikowano

wyglada b. dobrze... podoba mi sie!

Opublikowano

Przód OK.

Z boku całkiem, całkiem.

Tył -> masakra :thumbdown:

Czyli...wywal szybko te światła tylne i usuń oznaczenia modelu lub przyklej je w "normalnym" miejscu.

Opublikowano

łądniutka maszynka i ten kolorek :gwizdanie:

lampy kwestia gustu, ale pasuja temu autku ^^ ogolnie zajefajna :a4fan::cool1:

Opublikowano

Z zewnątrz fajna tylko te paski w zderzaku mi nie podchodzą.

:polew: Kozak z Ciebie :kox::decayed:

Co do audika :mysli:

Kolor pierwsza klasa, czarny akryl + kosmetyki robią swoje :naughty:

Tak jak chłopaki piszą wyżej, zdejmij te diody z przodu bo nie pasują zupełnie a co do lamp tylnych mogą się podobać lub też nie, ja jestem zwolennikiem LED LOOK ale wybrał bym coś na czarnym designie z nowej serii lamp :good:

Silniczek rewelka i ten dzwięk co nie :?: :naughty:

Brakuje tylko Q.

Powodzonka i szerokości :good:

P.s - Zapodaj fotki ze środka bo widać że tam nie gorzej :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.