Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych


Rafal_69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przegladałem podobne wątki, ale nie było konkretnej odpowiedzi... Gdy przekrece zapłon i poczekam jakieś 30 sekund to zaczyna mrugać kontrolka od świec. To samo dzieje się gdy odpale auto i po jakiś 30 sekundach również zaczyna mrugać kontrolka od świec. Czym to jest spowodowane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to sygnał wysyłany kierowcy przez sterownik silnika, który daje znać o niesprawnym działaniu któregokolwiek sensora badającego parametry pracy silnika i innych układów samochodu - konieczne jest odczytanie zapisanego w sterowniku kodu błędu za pomocą programu i interfejsu diagnostycznego VAG-COM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być wiele przyczyn od czujnika stopu do czujnika wzniosu iglicy więc żeby nie po omacku to najlepiej VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem.Po naciśnięciu pedału hamulca gasło a potem znowu mrugał uparcie.Jak napisał kolega wyżej problem ,,ze stopem" ,ja wymieniłem czujnik stopu i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam tez ten sam problem z migającą kontrolka świec żarowych po dopaleniu Niuni po 15 sek zaczyna migać kontrolka ś ż a na vagu pokazało mi tylko takie błędy

01367

01370

01371

01372

01374

01369

01368 te wszystkie błędy są związane z alarmem drzwi klapa i bagażnikiem

01337 ale nie wiem co to za błąd bo nie umie się doszukać a niemieckiego nie znam :( pomóżcie dodam ze znalazłem coś takiego

01337 Türinnengriffbeleuchtung •Door interior grasp lighting •Verlichting binnen-handgreep deur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...