Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B9 Avant 40 TFSI quattro S line Competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.10.2023 o 10:45, D4NTE napisał(a):

Daytona to daytona w nocy czy za dnia wygląda zacnie ?

Jakie opony na zimę kupiłeś?

245/35 R19 XL 93W Continental WinterContact TS 830 P RO2 - felgi na ten sezon zimowy zostają te same na następny sezon wjadą docelowe JR SL02

Edytowane przez spin444

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Felgi na zime 19 cali Turismo GTS01 zamówione czekam na kuriera :D  ciekaw jestem jak to sie spasuje na aucie, na początku 2025 wleci w końcu gleba więc już będzie ładniej 

 

TURISMO-FLOWFORM-GTS01_04.png

TURISMO-FLOWFORM-GTS01_05.png

IMG_1182.jpeg

Edytowane przez spin444
+real foto

Opublikowano

Przy Twoim kolorze auta powinno ładnie siąść. Korciło by mnie jak przyjdą, by je na lato założyć ?

Edytowane przez D4NTE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.07.2024 o 10:32, D4NTE napisał(a):

Przy Twoim kolorze auta powinno ładnie siąść. Korciło by mnie jak przyjdą, by je na lato założyć ?

Na razie plan jest na zime, może kiedyś coś innego wpadnie na lato ale jak na razie bardzo mi sie rotory podobają :D ale ciekawość jest i czekam na zime.

 

A jeszcze przed zima bedzie okazja wypróbować Audi na TOR Łódź na Szkolenie Bezpiecznej Jazdy - Advanced Driver (II stopień) 

Opublikowano

Jakie spalanie miasto ? Czy wybrał byś inną jednostkę napędową ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.08.2024 o 18:40, dobry1 napisał(a):

Jakie spalanie miasto ? Czy wybrał byś inną jednostkę napędową ?

Jak bym miał więcej kasy to pewnie 45 TFSI, ale wtedy nie było by takiego wypasu :D  

Spalanie miasto ok 8,5 litra trasa 7 - 7,5 Tryb DYNAMIC skrzynia w Sport  

Opublikowano

Ile płaciłeś za te turismo?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.08.2024 o 15:08, kris_91 napisał(a):

Ile płaciłeś za te turismo?

3500 zł + przesyłka i śruby ok 3800 zł za wszystko wyszło 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Szkolenie Bezpiecznej Jazdy - Advanced Driver (II stopień) - TOR Łódź

 

IMG_2591.jpeg

IMG_2590.jpeg

IMG_2589.jpeg

IMG_2588.jpeg

IMG_2480.mov

IMG_2529.jpeg

IMG_2518.jpeg

Edytowane przez spin444

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Setup zima ? siadły całkiem ładnie ET idealnie zgrało się z nadkolem

IMG_5864.thumb.jpeg.8e7f208f0306a64b575936b671074fba.jpeg

Opublikowano

Dobrze to wygląda ?. Kolorystycznie zgrały się z nadwoziem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 8.11.2024 o 11:38, spin444 napisał(a):

Setup zima ? siadły całkiem ładnie ET idealnie zgrało się z nadkolem

IMG_5864.thumb.jpeg.8e7f208f0306a64b575936b671074fba.jpeg

 

Jakie paramerty felga ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.11.2024 o 22:04, lunatick napisał(a):

 

Jakie paramerty felga ??

 

Felgi TURISMO GTS01 tak jak fabryczna w rozmiarze 19 cali o szerokości 8,5 cala ma tylko inne ET30 (przez co jest idealnie na równo z nadkolem) + czarne śruby

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taka ciekawostka w temacie zawieszenia, ostatnio na mieście zobaczyłem identyczne auto podszedłem i trafiłem na właściciela spytałem go o zawieszenie powiedział mi że to seria sportowe s-line bez regulacji z tym samym napędem i silnikiem co u mnie. Wysokość była idealna taka jaką sobie wyobrażałem na odbiorze auta czyli pomiędzy kołem a nadkolem z przodu i z tyłu była szczelina na 1 palec. Zastanawiałem się czemu u mnie jest tak rozjechane to zawieszenie i przód tak pieje. Okazał się że ja miałem pecha w fabryce a gość wygrał fajny setup zawieszenia. Pisałem do AUDI ale nie uzyskałem odp. Byłem na weryfikacji tematu w ASO bo strasznie mnie to wkurza. Okazało się że moje zawieszenie jest w normie ale niestety tył w dolnej normie a przód w górnej czyli dlatego pieje, pewnie u tego gościa na parkingu i tył i przód był w dolnej normie i wyglądało to super. Troche lipa że marka aspirująca i postrzegana przez większość jako premium pozwala sobie na taki rozjazd w tolerancji miedzy zawieszeniem przód - tył i wypuszcza auta które w teorii maja to samo zawieszenie a jedno wyglada super a kolejne jak kupa. Trochę musze sobie ponarzekać bo jestem coraz bardziej rozczarowany po zakupie audi w salonie jak i obsługa pozakupową w ASO. Raczej nie wrócę po kolejne nowe Audi. Jak będzie mnie stać następne będzie inne auto premium może wymarzone Porsche 911. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

 

Na wiosne/lato wleci pewnie gwint bo jak wrzuce Eibacha i znowu siadzie cos nie równo to się wkurze na maksa.

Jak wyglada temat gwarancji po wymianie zawieszenia czepiają sie w ASO ma to jakiś wpływ na całość auta czy tylko na gwarancje zawieszenia?

Pomiary ASO Audi_2024-12-18.jpg

Opublikowano
11 minut temu, spin444 napisał(a):

Taka ciekawostka w temacie zawieszenia, ostatnio na mieście zobaczyłem identyczne auto podszedłem i trafiłem na właściciela spytałem go o zawieszenie powiedział mi że to seria sportowe s-line bez regulacji z tym samym napędem i silnikiem co u mnie. Wysokość była idealna taka jaką sobie wyobrażałem na odbiorze auta czyli pomiędzy kołem a nadkolem z przodu i z tyłu była szczelina na 1 palec. Zastanawiałem się czemu u mnie jest tak rozjechane to zawieszenie i przód tak pieje. Okazał się że ja miałem pecha w fabryce a gość wygrał fajny setup zawieszenia. Pisałem do AUDI ale nie uzyskałem odp. Byłem na weryfikacji tematu w ASO bo strasznie mnie to wkurza. Okazało się że moje zawieszenie jest w normie ale niestety tył w dolnej normie a przód w górnej czyli dlatego pieje, pewnie u tego gościa na parkingu i tył i przód był w dolnej normie i wyglądało to super. Troche lipa że marka aspirująca i postrzegana przez większość jako premium pozwala sobie na taki rozjazd w tolerancji miedzy zawieszeniem przód - tył i wypuszcza auta które w teorii maja to samo zawieszenie a jedno wyglada super a kolejne jak kupa. Trochę musze sobie ponarzekać bo jestem coraz bardziej rozczarowany po zakupie audi w salonie jak i obsługa pozakupową w ASO. Raczej nie wrócę po kolejne nowe Audi. Jak będzie mnie stać następne będzie inne auto premium może wymarzone Porsche 911. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

 

Na wiosne/lato wleci pewnie gwint bo jak wrzuce Eibacha i znowu siadzie cos nie równo to się wkurze na maksa.

Jak wyglada temat gwarancji po wymianie zawieszenia czepiają sie w ASO ma to jakiś wpływ na całość auta czy tylko na gwarancje zawieszenia?

Pomiary ASO Audi_2024-12-18.jpg

Dobrze rozumiem? AUDI dopuszcza różnicę między wysokością przodu i tyłu aż 2 cm? Jeżeli mamy +- to przód może być +10 a tył -10. Przecież to nie wygląda i pewnie powoduje dziwne zachowania auta? Kuriozalna sytuacja.. 

Edytowane przez Monti

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Monti napisał(a):

Dobrze rozumiem? AUDI dopuszcza różnicę między wysokością przodu i tyłu aż 2 cm? Jeżeli mamy +- to przód może być +10 a tył -10. Przecież to nie wygląda i pewnie powoduje dziwne zachowania auta? Kuriozalna sytuacja.. 

Dokładnie tak więc odbierając nowe auto z salonu jest loteria jak trafisz i jak ładnie będzie siedziało czy też jak u mnie będziesz miał prawie skrajne wartości przód tył i wyglada jak wyglada 

Opublikowano
3 godziny temu, spin444 napisał(a):

Dokładnie tak więc odbierając nowe auto z salonu jest loteria jak trafisz i jak ładnie będzie siedziało czy też jak u mnie będziesz miał prawie skrajne wartości przód tył i wyglada jak wyglada 

Tragedia!

Opublikowano
W dniu 19.12.2024 o 10:39, spin444 napisał(a):

Dokładnie tak więc odbierając nowe auto z salonu jest loteria jak trafisz i jak ładnie będzie siedziało czy też jak u mnie będziesz miał prawie skrajne wartości przód tył i wyglada jak wyglada 

A da się to wyregulować , żeby było równo? 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, matbruk napisał(a):

A da się to wyregulować , żeby było równo? 

tylko wymiana sprężyn lub całego zawieszenia na gwintowane lub kit 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Coś w sprawie zawieszenia się zmieniło? Eibach gwint ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.