Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Charczenie podczas jazdy


miksoon02

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przytrafiła mi się dziwna sytuacja. Mam niskie zawieszenie w swojej b6 i przywaliłem zawieszeniem w betonową drogę. Był garb i walnęło tylko raz od tamtej chwili auto wydaje dziwne dźwięki podczas jazdy. Mam na myśli takie charczenie/ocieranie metal i metal tylko gdy mam odpuszczony gaz. Gdy daje gazu ucicha. Na luzie słabo to co słychać. Na puszczonym i wciśniętym sprzęgle tak samo. Na wstecznym, cofając burczy głośno i przy gaszeniu też burczy. Dźwięk słychać w środku auta (bardziej z pozycji kierowcy), na zewnątrz jest praktycznie nie słyszalny, silnik pracuje tak samo. Wydech wydaje się być ok, nie widać żadnej dziury. Silnik 1.9 tdi 170km, skrzynia 6 biegów. Proszę o pomoc bo z tym się nie da jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On the first i wood check gearbox mount ,maybe rubber fell apart inside or mount broke 

 

 

audi-a4-b6-nosac-getribe-mjenjaca-automa

 

23140_1.JPG

 

One time i did break the tip of where it screws goes  on a big   mount and rubber was old, and it fell apart when i broke of just a tiny bit od big mount  you could hear and feel how all gearbox and engine moves  when you slow down or start to accelerate .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...