Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpaleniem A4 B8


szpilkes82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj pojawił się u mnie problem z samochodem. W sobotę przyjechałem normalnie na parking, w niedzielę samochód nie był używany a dzisiaj nie mogę go odpalić. Wygląda to jakby auto się kompletnie zawiesiło, nie reaguje na żadnego pilota, centralny się nie otwiera. Otworzyłem drzwi z kluczyka, w środku nie świeci się oświetlenie. Po włożeniu kluczyka w stacyjkę nic się nie dzieje. Jedynie na zegarach świecą się kontrolki jak na zdjęciu, dodam że one świecą się nawet bez kluczyka. Być może ktoś z Was miał podobny problem...

Pozdrawiam

20230626_103751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że aku zdechło.

Mierzyłeś napięcie?

Podpinałeś pod komputer w celu sczytania błędów?

Pewnie nie. W takim razie zacznij od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obd11 ale niestety nie ma napięcia w gnieździe więc nie mogę odczytać błędów. Jak podepnę pod prostownik to coś może dać? Rozumiem że w razie czego to podpina się pod maską na podszybiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki, muszę załatwić multimetr i sprawdzę napięcia. Po robocie, wieczorem spróbuję go podłączyć pod prostownik, może coś pomoże. Napiszę później rezultatay.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Sprawa wygląda w ten sposób, że napięcie na aku spadło do 4.2V. Prostownik nie chce tego już naładować, więc raczej pozostaje tylko wymiana aku na nowy. Jakie były standardowo montowane akumulatory w tym audi? Bo ja mam tam wsadzoną Vartę Mercedes 80 Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś o rozkodowanie VINu w tym dziale, to się dowiesz z jakim aku wyjechał z fabryki.

https://a4-klub.pl/topic/444535-dekoder-vin-audi-grupy-vag-oraz-innych-marek-dane-techniczne-oraz-wyposażenie/page/411/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...