Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ostrzeżenie o przekroczonej predkosci przy 120km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od razu powiem ze to nie jest zwykle Ostrzeżenie o predkosci w mmi. 

Kiedyś u kumpla bawiłem się obd Eleven i włączałem funkcje Ostrzeżenie o predkosci. Teraz przy przekroczeniu 120 km/h wyskakuje na wyświetlaczu komunikat i sygnał ostrzegawczy. Próbowałem to dziś wyłączyc przez vcds z racji że nie mam już obd Eleven niestety nie mogę nigdzie znalesc tej wartości. Jedynie co znalazłem to w zegarach adaptacja i ograniczenie prędkości dla Indii ale tam mam brak dostępu do kanału i nie wiem czy możliwe że to mogło być przyczyną. Czy ktoś ma jakieś rady jak się tego pozbyć nie mając znów obd Eleven 

IMG_1852.jpeg

Rozwiązane przez Muskel1

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Żeby chociaż wiadomo było, w którym sterowniku nagrzebałeś możnaby poszukać, a tak to ciężko coś powiedzieć.

Opublikowano

poszukaj w samym mmi tej opcji, u siebie to znalazłem i podwyższyłem prędkość bez vcds

 

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Żeby chociaż wiadomo było, w którym sterowniku nagrzebałeś możnaby poszukać, a tak to ciężko coś powiedzieć.

No właśnie to była gotowa opcja w obd Eleven coś w stylu jest pakiet funkcji do zrobienia klikam że chce wyłączyć start stop i mi go wyłącza tak samo było z opcją ostrzegania o prędkości  ja na początku myślałem że to ostrzeganie o znakach a okazało się że to ostrzeganie o predkosci z logów starych z obd które mi zostały mam tylko to 

 

Nazwa: Ostrzeżenie o prędkości
    Poprzednia wartość: OFF
    Nowa wartość: ON

 

Znalazłem s necie jeszcze taka wskazówkę ze jest to prawdopodobnie to 

- MFA - Ostrzeżenie przy prędkości powyżej 120 km

Tylko co oznacza MFA

 

Edit 

Znalazłem na forum seata wszystkie kodowania jakie robi obd elvenn 

 

I to prawdopodobnie tak wygląda ale jak schodzę w adaptacje to nie mam speed warning 

 

Aktywacja ostrzeżenia o prędkości
Wybierz sterownik 17 (Zestaw wskaźników)
Dostęp bezpieczeństwa (25327)
Długie kodowanie
Bajt 0
Aktywuj Bit 6
Drugi sposób :
Adaptacje
Wybierz - Speed Warning
Wybierz jedną z opcji:
- Activated
- Off (domyślnie)
Ustaw wartość ostrzeżenia wedle uznania
 

Edytowane przez Dambi49

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, RALF76 napisał(a):

poszukaj w samym mmi tej opcji, u siebie to znalazłem i podwyższyłem prędkość bez vcds

 

Właśnie to nie jest takie proste bo mam opcje ostrzegania o prędkości w mmi i tam jest dezaktywowana A jak ja włączę to mam podwójne ostrzeganie pierwszy komunikat wyskakuje zawsze przy 120 km/h to jest ten co z obd Eleven a jak ustawie w mmi jest komunikat ustawiono ostrzeganie o predkosci w komputerze pokładowym i wtedy mam 2 rozne ostrzeżenia 

Opublikowano

Jakie zegary, VC?

Opublikowano
2 godziny temu, Dambi49 napisał(a):

Aktywacja ostrzeżenia o prędkości
Wybierz sterownik 17 (Zestaw wskaźników)
Dostęp bezpieczeństwa (25327)
Długie kodowanie
Bajt 0
Aktywuj Bit 6

W zegarach w Bajcie 0, Bit 6 jest możliwość aktywacji. Sprawdź jak masz ustawione, być może masz aktywny Bit 6. Jeżeli tak to odznacz

 

Screenshot_20230703_114952_Drive.jpg

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

W zegarach w Bajcie 0, Bit 6 jest możliwość aktywacji. Sprawdź jak masz ustawione, być może masz aktywny Bit 6. Jeżeli tak to odznacz

 

Screenshot_20230703_114952_Drive.jpg

Hej mam takie coś.

Odznaczyć bit 6 i dać aktywuj?

Nic się nie uwali?

IMG_1858.jpeg

Edytowane przez Dambi49

Opublikowano
  • Rozwiązanie

Dokładnie. Odznacz Bit 6. Fabrycznie jest odznaczony. Po odznaczeniu zarygluj auto pilotem na 15 min. żeby sterowniki przeszły w stan uśpienia i po ponownym otwarciu na nowo wystartowały.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Dokładnie. Odznacz Bit 6. Fabrycznie jest odznaczony. Po odznaczeniu zarygluj auto pilotem na 15 min. żeby sterowniki przeszły w stan uśpienia i po ponownym otwarciu na nowo wystartowały.

Dziękuje działa. 

Opublikowano
4 minuty temu, Dambi49 napisał(a):

Dziękuje działa. 

:thumbup1::hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.