Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Standardzik w smutnym kolorze blue ;)


slawek28

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w smutnym, tez mam taka audiczke w domu identyczna, zalozylismy do niej chrom pakiecik czili obramoweczki chrom wokol szyb orginalne oczywiscie nie jest to az tak duzo pracy a efekt zadowalajacy poprawia wyglad autka, no ale mozna tez pomalowac dokladki na lakier dac ladne kolka i usunac chrom calkowice tez ladnie wyglada, pomyslow duzo jest bo model B6 fajny jest

tutaj przykladowe fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/875567fdc6ff4858.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6353eae9531aba2c.html

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym smutnym kolorem to taki troche żarcik :) Nawet go polubiłem. Masz racje Krzychu88 myślałem już o chromowym pakieciku tylko sie tak zastanawim czy nie bedzie troche festyn :wink4: Dzieki za uwagi i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w końcu jakiś z kolorkiem Ok :):cool1: Koła chociaż 17" okładki w kolor. Srodek trochę modyfikacji i będzie Git:) :hi: Na BAnk będziesz zadowolony z Auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym smutnym kolorem to taki troche żarcik :) Nawet go polubiłem. Masz racje Krzychu88 myślałem już o chromowym pakieciku tylko sie tak zastanawim czy nie bedzie troche festyn :wink4: Dzieki za uwagi i pozdrawiam!

Moja jest w tym samym kolorze i ludzie mnie na stacjach zaczepiają mówiąc, że jeszcze nie widzieli A4 w tym kolorze - rewelka, podoba się głównie paniom. Z chromem komponuje się idealnie. Wiadomo, czarny - to kolor Audi i na taki bym ewentualnie zmienił, reszta jakoś mi się nie widzi i tej bryle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...