Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tłumik do 1.8T BFB


Nacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję tłumik do BFB jakiś nowy kompletny, bo OE zaczyna zjadać ruda. Jak sprawa wygląda zajmuje się tym ktoś i robi takie tłumiki tutaj na forum po wpłacie wcześniej zaliczki na zamówienie? Czy można kupić coś dobrego w internecie przez sklep, żeby to jeszcze po wymianie chciało trochę pojeździć? Zaczynam się pomału rozglądać w temacie i chciałem dopytać jak to wygląda z wymianą tego tłumika.. Doradzi mi ktoś kto przerabiał już ten temat. Końcowe są jeszcze w miarę okej na łączeniach spaw jedynie trochę skorodowany. Najgorszy jest ten środkowy i pierwszy też już w nie najlepszym stanie.

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2023 o 18:55, AndrzejK. napisał(a):

Jak chcesz mieć spokój z tym tematem na długo to kup albo Walker albo Bosal.

Słyszałem o tym tłumiku właśnie tego producenta, ale na internecie nie mogę go wyszukać do tego modelu silnika i samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lub zadzwoń np. tu masz stronę autofixer.com i powinni Ci zweryfikować konkretną część (tłumik) do Twojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2023 o 21:11, AndrzejK. napisał(a):

Napisz lub zadzwoń np. tu masz stronę autofixer.com i powinni Ci zweryfikować konkretną część (tłumik) do Twojego auta.

Wyszukując przez ich stronę jest tylko jeden dostępny i to ten środkowy, końcowy i początkowy nie mają, pisze brak produktu pozostaje dzwonić i dopytać po weekendzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pelonek1 napisał(a):

Środkowy Imasaf, raczej nic lepszego jakościowo nie ma.

Tani to on też nie jest, tysiąc złotych za sam środek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Nacek napisał(a):

pozostaje dzwonić i dopytać po weekendzie

I sugeruję tak zrobić, jest możliwość, że coś Ci dopasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 21:32, Nacek napisał(a):

Tani to on też nie jest, tysiąc złotych za sam środek..

Ale jakościowo super.

Mam od 4 lat i wygląda cały czas bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kubal2216 napisał(a):

Ale jakościowo super.

Mam od 4 lat i wygląda cały czas bardzo dobrze.

Ja zrobiłem 70-80 k km i też wygląda bdb, chociaż teraz przed montażem nowego zabezpieczyłbym połączenia spawane w kilku miejscach na wejściu i wyjściu rur do/z puchy bo ruda wychodzi.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pelonek1 napisał(a):

Ja zrobiłem 70-80 k km i też wygląda bdb, chociaż teraz przed montażem nowego zabezpieczyłbym połączenia spawane w kilku miejscach na wejściu i wyjściu rur do/z puchy bo ruda wychodzi.

To zanim ci przeżrę to do dziury to jeszcze kolejne 70-80 k km, pewnie to tylko brzydki nalot jest heh :) Ale jak zabezpieczysz jak na wskutek różnicy temperatur, soli i warunków pozostałych każda farba zejdzie ją spali? Chyba że czymś innym o czym nie wiem? Kolejna rzecz jeszcze dopytując jak to było w B7, te końcowe puszki były tylko i "wyłącznie" z nierdzewki wykonane? A reszta kolejno rury, spawy, łączenia już nie? Bo te nowsze modele Audi to z tego co wiem to mają całe tłumiki są wykonane ze stali nierdzewnej i jest święto na całe życie :)

Edytowane przez Nacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...