Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Okulary przeciwsłoneczne + nocne


GRazny

Rekomendowane odpowiedzi

Szukajka nic nie zwróciła więc chciałbym spytać o Wasze doświadczenia w tym temacie... nie przesadzajmy z cenami ale myślę że kilka złociszy trzeba wydać

interesują mnie polaryzacyjne (chyba) + najlepiej wymienne szkła na noc - oczywiście bez korekcji

na alledrogo znalazłem tylko fishery... nie mam pojęcia co to za sprzęt

mój budżet to do ok. 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś czymś takim zainteresowany, to niestety ale tylko wizyta u optyka. A tam w 300 zł się nie zmieścisz. Z allegro itp. będziesz tylko źle się czuł w okularach (bardzo często posiadają zmienną ogniskową przy różnych kątach). Lepiej idź do optyka, zapytaj się ile i będziesz wiedział kiedy możesz tam wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby racja... ale to ździercy niesamowici...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam okulary firmu julbo. Mam okluar tej firmy juz kilka lat i są naprawde rewelacyjne. Niestety ciężko je kupić. Widziałem tylko dwa sklepy w Warszawie i Zakopanem.

Dla przykładu.

http://www.polarsport.pl/index.php/sklep_gorski/Okulary/Okulary_JULBO_SENSE/22111/root,58/

http://www.polarsport.pl/index.php/sklep_gorski/Okulary/Okulary_LEGEND/17902/root,58/

http://www.polarsport.pl/index.php/sklep_gorski/Okulary/Okulary_AQUILA/11384/root,58/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Sławku... właśnie o coś takiego mi chodziło (te pierwsze) tylko teraz jak tu kupić na odległość żeby po przysłaniu nie być rozczarowanym :mysli: (twarz raczej szeroka :naughty:)

czekam na dalsze sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie okulary kosztują ok 800 zł. Opłaca się to tylko dla kierowców zawodowych, którzy spędzają całe życie w ciężarówkach.

Ja bym na Twoim miejscu nie kupował na oślep, tylko okulista. Każdy "widzi" inaczej i trzeba dopasować okulary do każdego indywidualnie.

Ja zamiawiałem 5 sztuk i każdy kierowca musiał przejśc badania i każdy dostał inne i w różnych cenach (od 600 do 1200 zl)[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 13:06_________________________________________________A sam jeżdżę w okularach za 20 zl z hipermarketu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam w tamtym roku byłem na kupnie okularów przeciwsłonecznych przeznaczonych bardziej do jazdy samochodem i podobnie jak ty przeznaczyc chcialem max 200-300zł , obskoczyłem kilka optyków, większych sklepów z okularami i dopiero w 4 czy 5 sklepie znalazłem okulary w których jakoś wyglądałem i były ok, niestety cena za nie była nieco wyższa :kwasny:, ale nie żałuje...co prawda na początku było ciężko się przyzwyczaić, bo wczesniej nie uzywałem raczej okularów przeciwsłonecznych tzn nie w samochodzie, ale teraz jezdzi sie rewelacja.... tak więc podobnie jak wyżej koledzy, odradzam kupno okularów przez internet, jeśli wcześniej nie miałeś ich na własnym nosie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...