Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniazda 12V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie. Posiadam Audi od paru dni i jeszcze słabo się orientuję. Nie działa mi gniazdo 12 V w schowku podłokietnika i z tyłu tunelu od pasażerów, gdzie powinny być ich bezpieczniki. Jeszcze jedno pytanie- jeśli nie mam tylnej kamerki cofania to aby ją założyć potrzebny jakiś dodatkowy moduł, czy jest do klapy tył doprowadzona instalacja? autko a5 2012 CGLC Sportback

Również prośba- jak sprawdzić wersję oprogramowanie MMI, czy można zmienić na j. polski?

Opublikowano
7 minut temu, jerk22 napisał(a):

gdzie powinny być ich bezpieczniki.

Pisze w instrukcji obsługi:wink:

Opublikowano
  • Autor

Przeglądałem ale nie mogę skojarzyć, jest po niemiecku, nie wiem czy są w ogóle podłączone te gniazda. Doczytałem, że powinny być na listwie w bagażniku po prawej  ale ona mi wygląda nie do końca pełna. W tych wolnych miejscach jest tylko doprowadzenie przewodu z jednej strony. Dosyłam fotkę

IMG_20230811_191706273_HDR.jpg

IMG_20230811_192029081_HDR.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki, nie miałem pojęcia, że taka strona istnieje. A czy oprócz ASO jest możliwość gdzieś rozkodowania Vin. Sprzedający dość skąpo udzielił mi odpowiedzi o wyposażeniu czy możliwości dołożenia go. mój to:   WAUZZZ8T4CA047687

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, H4mm3R napisał(a):

Sprawdzałeś na zapłonie te gniazda?

Tak, o elektryce jako takie pojęcie mam

Opublikowano
4 minuty temu, jerk22 napisał(a):

A czy oprócz ASO jest możliwość gdzieś rozkodowania Vi

Tak, wrzuć tutaj VIN i poproś o rozkodowanie.

 

https://a4-klub.pl/topic/444535-dekoder-vin-audi-grupy-vag-oraz-innych-marek-dane-techniczne-oraz-wyposażenie/page/423/#comment-5751597

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze raz Wielkie Dzięki, po przejrzeniu stronki z bezpiecznikami i moimi gniazdami z tyłu- wychodzi, że nie mam tej "  Panel ? lista bezpieczników czerwonego przewoźnika i natężenie (Trunk)" listwy z zabezpieczeniem gniazd. Już nić nie rozumięm

Opublikowano
  • Autor

Proszę jeszcze o podpowiedź- czy schemat instalacji elektrycznej montażowy jest gdzieś do zdobycia? . Przed rozbiórką połowy auta by mnie to uratował.  Bo skoro są gniazda 12V to mam nadzieję, jest do nich podpięta instalacja, ale gdzieś się kończy skoro nie dochodzi do gniazda bezpieczników. 

Opublikowano

W tej puszce bezpieczników powinien być w zaznaczonym miejscu, czerwony panel z bezpiecznikami. Wygląda na to jakby go ktoś wypiął i nie wpiął ponownie. Sprawdź tam dokładnie czy nie ma go od tyłu za puszką. Może ktoś tam grzebał i zapomniał go ponownie wpiąć.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Do wyciągnięcia gniazd nie potrzeba nic rozbierać. Gniazda wyciągasz za pomocą specjalnego narzędzia.

Opublikowano
  • Autor

Brak czerwonej listwy, już na początku poszukiwań tą puszkę z bezpiecznikami wyjmowałem, rozbieram tunel i dorobię instalacje do tych gniazd. Dzięki za zainteresowanie

Opublikowano
  • Autor

Panowie, w tunelu z tyłu od pasażerów znalazłem wolne gniazdo i wtyczkę, czy ktoś wie do czego mogą służyć, na pewno nie od gniazda 12V- za cienkie kable są.  

Gniazdo konsola tył.jpg

Wtyczka konsola tył.jpg

Opublikowano
31 minut temu, jerk22 napisał(a):

Panowie, w tunelu z tyłu od pasażerów znalazłem wolne gniazdo i wtyczkę, czy ktoś wie do czego mogą służyć, na pewno nie od gniazda 12V- za cienkie kable są.  

To są od zestawu pod bazę telefonu . W b8 było to w podłokietniku .A018C942-7269-438D-B5A9-091AA694D796.thumb.jpeg.17ed386d6c67e64ff48555c656ab3ba8.jpeg

Opublikowano
  • Autor

OK. Dzięki

Opublikowano
  • Autor

Panowie. Po demontażu tunelu podłączyłem nową wiązką i gniazda już działają. Dzięki za pomoc. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.