Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VCP6 - jak uruchomić program z chińskim interfejsem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś mi podpowie jak uruchomić oprogramowanie VSP6 z chińskim interfejsem i USB klucz - dongle?

Wgrywam soft instaluję sterowniki, ale aktywator wypluwa "Szukam karty", "Nie wykryto klucza". Wszystko podłączone w odpowiednim czasie.

Zdaje się, że do podmiany są te 2 pliki DLL, ale skąd je wziąć?

Opublikowano

Zamiast VCP("VAG Can Pro") użyj po prostu VCDS-Lite.

Odnośnie crackowania programu nie pomogę.

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano

Tak to jest a chińczykami. Raz działają raz nie i dll nie są problemem tylko nie widzi twojego klucza. 

Opublikowano
8 godzin temu, zee1717 napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie jak uruchomić oprogramowanie VSP6 z chińskim interfejsem i USB klucz - dongle?

Wgrywam soft instaluję sterowniki, ale aktywator wypluwa "Szukam karty", "Nie wykryto klucza". Wszystko podłączone w odpowiednim czasie.

Zdaje się, że do podmiany są te 2 pliki DLL, ale skąd je wziąć?

Kup oryginał. Nie suportujemy tu na forum piratów.

Opublikowano
13 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

użyj po prostu VCDS-Lite.

Kolega ma w profilu Q7 z 2017r. tam VCDS-Lite nic nie zdziałasz:wink:

Opublikowano
23 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Kolega ma w profilu Q7 z 2017r. tam VCDS-Lite nic nie zdziałasz:wink:

A no racja nie zwróciłem uwagi. ;) 

Opublikowano
  • Autor

Windows widzi klucz USB, sterownik zainstalował się poprawnie ale aktywator już nie widzi. Niestety aktywator komunikuje, że nie widzi też interfejsu, który też poprawnie zainstalował się z Windows.

Na filmikach widzę jak ludzie przenoszą jakieś 2 dll'e ale to chyba przy braku klucza.

Opublikowano
38 minut temu, zee1717 napisał(a):

Windows widzi klucz USB, sterownik zainstalował się poprawnie ale aktywator już nie widzi. Niestety aktywator komunikuje, że nie widzi też interfejsu, który też poprawnie zainstalował się z Windows.

Na filmikach widzę jak ludzie przenoszą jakieś 2 dll'e ale to chyba przy braku klucza.

Tu na forum nie udzielamy porad jak crackować piraty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.