Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lampki w drzwiach po otwarciu (czerwone)


RALF76
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

w jakich warunkach zapalają się lampki na dole drzwi te czerwone, od czego to zależy? po zmroku?

u mnie nie świecą - czy to tylko odblaski? patrzyłem w Q3 tez nie świeci a starsze a3 2003 świeci

światła na auto i też nie świecą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Masz tylko odblaski.

Zapalają się razem z dolnymi białymi lampkami tapicerki.

Musisz sobie dołożyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tymi lampkami akurat mało satysfakcjonująca zmiana w porównaniu z poprzednimi modelami.

Ale nie ma co narzekać, bo zarówno A4 B9 jak i Q5 FY nie mają już w najbiedniejszych standardowych wersjach lamp halogenowych oraz zwykłego radia. Wszystkie mają przynajmniej bixenony i nawigację na pokładzie, tak że nie tylko negatywne zmiany:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

No z tymi lampkami akurat mało satysfakcjonująca zmiana w porównaniu z poprzednimi modelami.

Ale nie ma co narzekać, bo zarówno A4 B9 jak i Q5 FY nie mają już w najbiedniejszych standardowych wersjach lamp halogenowych oraz zwykłego radia. Wszystkie mają przynajmniej bixenony i nawigację na pokładzie, tak że nie tylko negatywne zmiany:wink:

oczywiście ale oszczędność parę euro na sporych kwotach nowych aut to trochę słabe

widziałem chyba ostatnio nowe a6 gdzie ledy były włączone przód i tył (zapłon) i przy otwartych drzwiach też te lampki nie świeciły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...