Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi connect


mhmm

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, mhmm napisał(a):

Skąd mogę wziąć kod 10 cyfrowy do aktywacji? Niestety tej zawieszki nie mam. A fizycznie gdzieś z auta mogę to przeczytać lub kluczyka ? Czy muszę dzwonić do audi i jaki tego koszt ?

Podjedź do Audi lub zadzwoń . W Audi powinni Cię przypisać jako użytkownika głównego . W serwisie jak będzie ktoś ogarnięty to Ci to pomoże uruchomić  bez tego kodu . Telefonicznie też - kiedyś był tu podawany nr . telefonu , ale myślę że sobie poradzisz . 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej , można uruchomić bez kodu . Podjechać do ASO , albo zdzwonić / napisać do Centrum Wsparcia dla Klientów Audi - Audi Connect . tel . 00 800 121 6780  lub mailowo  [email protected]

Tak , koszt kodu to około 200 zł. U nas ( Audi Sosnowiec ) gość mi w pare minut uruchomił bez kodu . Zresztą przez telefon też Cię poprowadzą jak za rękę :wink: .

Edytowane przez mariusz36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz w każdym razie czy i jak Ci się udało. Tu w Niemczech bez kodu ani rusz, wię dziwi mnie to, że w PL jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Napisz w każdym razie czy i jak Ci się udało

Podjechałem do ASO u nas , chciałem zakupić ten kod . Najpierw poszedłem na serwis zapytać co i jak . Gość powiedział że żadnego kodu nie trzeba - dałem mu telefon - zainstalował mi aplikację , potem coś na komputerze powpisywał , podał mi kod jaki miałem wpisać - ( nie dziesięcio cyfrowy tylko ośmio ) i w aucie przypisało mnie jako głównego właściciela . Pokazało mi auto , książkę serwisową , tankowanie , przebieg . Tylko u mnie większości pisało / piszę że licencje były próbne sześcio miesięczne i wygasły . Dzwoniłem potem na wyżej podany numer do Audi Connect i ( tu akurat Pani ) posprawdzała mi wszystko , potwierdziła że wszystko jest OK . 

13ABC29A-7DD0-428E-ADA9-A8BA9AC68789.thumb.jpeg.af7ffc223b5a7be2a23470ce38b2822e.jpeg994005E7-5F4E-4202-A60A-5FDDF65CE708.thumb.jpeg.d98eef274793e85afbc47cdd70d60822.jpeg

Edytowane przez mariusz36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzę że w UK też można bez bez kodu pojazdu ustawić głównego użytkownika ponieważ właśnie w poniedziałek przeszedłem taki proces telefonicznie ! W moim wypadku NIE BYŁO żadnych opłat ! Poniżej odpowiedz Audi na mój email.  z pytaniem o odzyskanie kodu.

Zrzut ekranu 2023-09-21 181658.png

Zrzut ekranu 2023-09-21 181752.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Muskel1 napisał(a):

No dobrze ale dlaczego krzyczysz? 

Nie sądziłem że ktoś może uznać wielką literę za "krzyk" a moją intencją było tylko zaznaczenie ważnego faktu 🤔 Za "krzyk" uznałbym raczej zakończenie zdania wieloma wykrzyknikami. Spokojnego wieczoru życzę .

Edytowane przez Dispater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Pisanie dużymi literami na forum to krzyczenie:wink:

Przepraszam . Chyba przegapiłem to w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...