Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak podłączyć ori wzmacniacz sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam u siebie tylko głośniki przód tył i nie posiadam wzmacniacza ani suba. Kupiłem ori sub ale nie ma w bagażniku wzmacniacza,  da rady go podłączyć pod radio? Auto to a4 b6 sedan , dodam ze radio mam nie ori i na dniach będę montować  chińczyka na androidzie.

Opublikowano

Jeżeli masz głośniki z tyłu to z automatu masz też wzmacniacz. 

Jest on po prawej stronie bagażnika. Zdejmujesz obudowę i jest on podwieszony na górze.

W radiu masz dodatkową kostkę ISO odpowiedzialną za tylnie nagłośnienie. 

Kostka ma kolor czarny i składa się z 3 sekcji. (Wzmacniacz,Cany,Zmieniarka CD)

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, P.Wiśnia napisał(a):

Jeżeli masz głośniki z tyłu to z automatu masz też wzmacniacz. 

Jest on po prawej stronie bagażnika. Zdejmujesz obudowę i jest on podwieszony na górze.

W radiu masz dodatkową kostkę ISO odpowiedzialną za tylnie nagłośnienie. 

Kostka ma kolor czarny i składa się z 3 sekcji. (Wzmacniacz,Cany,Zmieniarka CD)

Oki jutro sprawdzę 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

Jeżeli masz głośniki z tyłu to z automatu masz też wzmacniacz. 

Jest on po prawej stronie bagażnika. Zdejmujesz obudowę i jest on podwieszony na górze.

W radiu masz dodatkową kostkę ISO odpowiedzialną za tylnie nagłośnienie. 

Kostka ma kolor czarny i składa się z 3 sekcji. (Wzmacniacz,Cany,Zmieniarka CD)

Sprawdziłem prawą stronę i nie ma tam wzmacniacza,  taką mam wtyczkę w radiu 20230910_160940.thumb.jpg.33d35a5586ca8cd69fbfa5dc2e469188.jpg

Opublikowano

Bo masz pasywny system.

Opublikowano

W teorii podłączysz suba pod radio.

W praktyce radio nie wytrzyma takiego obciążenia.

 

Żeby przejść na system aktywny musisz kupić:

  • Kostkę ISO o literce C.
  • Masę kabli.
  • Wzmacniacz oraz wtyczki.

A potem robisz według schematów.

 

Dziwne że nie posiadasz systemu aktywnego. Pasywny jest rzadziej spotykany. Nawet z Chorusem dawali aktywny.

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.09.2023 o 21:10, P.Wiśnia napisał(a):

W teorii podłączysz suba pod radio.

W praktyce radio nie wytrzyma takiego obciążenia.

 

Żeby przejść na system aktywny musisz kupić:

  • Kostkę ISO o literce C.
  • Masę kabli.
  • Wzmacniacz oraz wtyczki.

A potem robisz według schematów.

 

Dziwne że nie posiadasz systemu aktywnego. Pasywny jest rzadziej spotykany. Nawet z Chorusem dawali aktywny.

E to gra nie warta świeczki,  lepiej chyba nie ori podłączyć.  A powiedz mi bo widze ze mam tylko jedną antenę? A w b7 miałem  dwie ta druga to diversity, tak ma być? Muszę kupić przejściówkę  bo do chińczyka potrzeba 

Opublikowano

@Misieqq7 Do chińczyka wystarczy jeden przewód FM. Diversity do oryginalny jest dobry a nawet potrzebny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.