Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy w A4 B8 quattro napęd jest stały?


filip_2000

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Tyle samo wynosiła naprawa u mnie.

I była w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koalakm napisał(a):

I była w ASO?

Tak, tam było bezgotówkowo naprawiane z polisy babki, która uszkodziła drzwi. Mam tak jak pisałem wyżej, pełną historię auta (bo tylko w ASO jest serwisowane) i w histori pojazdu od kolegi z forum, o którym pisałem, jest wszystko wyszczególnione, co do tej pory było przy aucie robione. Każda śrubka nawet, którą po zdarzeniu zakupili :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem auto z konca 2011r a4b8 2.0tdi 170km i naped na 4 kola w maju tego roku. Jesli chodzi o naprawy ktore trzeba bylo wykonac to wymienilem rozrzad. Tarcze przod i klocki na przod i tyl. Lozysko w jednym kole. wymiana oleju i wszystkich filtrow. Swiece zaplonowe. Calosc kosztowala 7tys zloty. Nastepnie wymienilem zawieszenie przod. bez amortyzatorow i przegubow i to kosztowalo 2,5tys. bo jedna zwrotnica pekla. Teraz podczas wyprzedzania urwal sie wirnik z turbo. Olej wyssalo do DPF. Nowe turbo. Nowy czujnik hmm wypadlo mi z glowy ale jest w turbinie chyba bo padl bo go zalalo olejem. Pranie DPF. Planowanie kolektora bo przy rozbiórce okazalo sie ze jest krzywy. Nowy olej i filtry. Calosci 8600zl Przy okazji dowiedzialem sie ze jest nieszczelny EGR i ze musze to w miare szybko ogarnac i do tego cieknie mi z pokrywy zaworow troche. Takze to w nastepnej kolejnosci. Mozesz sobie zobaczyc jakie to koszta..Mi to juz rece opadaja. Nie licze opon felg i car play.

 

Jest mozliwe ze pominalem jakas naprawe w tej cenie ale nie pamietam wszystkiego:) w kazdym razie ceny pamietam DOKLADNIE bo jest to naprawde duzy koszt w krotkim odstepie czasu.

Edytowane przez lukpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...