Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam co sądzicie o takim radiu? będą jakieś problemy w połączeniu z multifunkcją ? Jeśli macie jakieś lepsze w tej cenie to podeślijcie. Zależy mi na dostępie do internetu/sklepu play, takie które nie będzie się zacinać, najlepiej takie by nie było problemu z podłączeniem bosa i wzmacniacza.

 

Opublikowano

Każde radio spoza koncernu VW nie zadziała z kierownicą czy licznikiem.

Opublikowano

Nie no bez takich czarnych wizji :)

Fakt jest taki, że chińczyk chińczykowi nie równy i jednak warto szukać czegoś co ma dużo komentarzy, doposażałem kilka różnych samochodów w radia na andrucie i z reguły były to stacje dedykowane pod dany model, w nich z reguły jest dekoder can i kierownica działa od razu. W przypadku licznika niektóre nie wyświetlają na nim kompletnie nic - wręcz wyłączają go całkowicie inne np. moje pokazuje poziom głośności i w przypadku słuchania płyt z CD/MP3/SD numer tracku. W przypadku bose trzeba będzie dorzeźbić aktywator :)

Ps. Coraz nowsze i niestety droższe radia na androidzie grają coraz lepiej ostatnio rzeźbiłem w kia dedykowane radio fakt za około 1500 zł i grało lepiej od ori baaa śmiem twierdzić, że gra lepiej od mojego wiekowego andruta ?

 

 

Ps. Kup bezpośrednio na alliexpes... kupisz taniej i najprawdopodobniej z wysyłką z UE a kurierem dojdzie w 3-4 dni. 

Ps. 2 to co załączyłeś to jest dedykowane do wszystkich ? szukaj czegoś bardziej dedykowanego ?

 Poczytaj opinię popatrz na zdjęcia kupujących coby potem się nie wkuw***ać aż tak bardzo, że wujowo leży :)

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Witam u mnie po podłączeniu radia jeste problem bo widzę że nie mam komunikacji z can z licznika , i kamerka nie wbij się automatycznie , wiesz może  @lewiatan1989 jak to ogarnac ? W b7 mialem 3 kostki i wszystko działało  tutaj w b6 mam dwie i system pasywny 

Opublikowano
14 godzin temu, Misieqq7 napisał(a):

Witam u mnie po podłączeniu radia jeste problem bo widzę że nie mam komunikacji z can z licznika , i kamerka nie wbij się automatycznie , wiesz może  @lewiatan1989 jak to ogarnac ? W b7 mialem 3 kostki i wszystko działało  tutaj w b6 mam dwie i system pasywny 

 

No to jak w kostce nie ma can to trzeba pociągnąć :)

 

 

 

Nowe radio ma dekoder can/emulator can?

Jeżeli ma to wtedy ruszy MF i coś tam pojawi się na fis :)

Opublikowano

Pisałem już w innym temacie ale powtórzę tu.  Mam Xtrons dedykowany do a4b7 4GB ram i 64GB na pliki, Android w wersji 10. Działają wszystkie przyciski na kierownicy. Bałem się przy zakupie (kupiłem używane) że będą problemy z głośnikami etc. Nic z tych rzeczy. Podłączone do oryginalnej kostki z auta, antena tak samo, przejściówka wymagana tylko do GPS-a. Na podłączyłem załączony GPS (potem jednak kupiłem przejściówkę do ori) i mikrofon (bez niego było mnie słychać ale słabo bo radio korzystało z wbudowanego mikrofonu). Działają wszystkie głośniki.

Can wbudowany już w radio. Po wejściu w Ustawienia => Car => Factory settings jest zakładka z wyborem Canbusa i jest ich tam wiele do wyboru, w tym kilka audi ale też jakieś inne "cuda". Czy wszystkie działają? Nie wiem.

Fabrycznie miałem BNS 5.0 i zmieniarkę oraz brak BOSE. Na Fisie wyświetla mi częstotliwość radia, czas MP-3 w trybie "music"...i chyba tyle (nie przeszkadza mi to).

Pozdrawiam

Opublikowano
Godzinę temu, Morrales napisał(a):

Pisałem już w innym temacie ale powtórzę tu.  Mam Xtrons dedykowany do a4b7 4GB ram i 64GB na pliki, Android w wersji 10. Działają wszystkie przyciski na kierownicy. Bałem się przy zakupie (kupiłem używane) że będą problemy z głośnikami etc. Nic z tych rzeczy. Podłączone do oryginalnej kostki z auta, antena tak samo, przejściówka wymagana tylko do GPS-a. Na podłączyłem załączony GPS (potem jednak kupiłem przejściówkę do ori) i mikrofon (bez niego było mnie słychać ale słabo bo radio korzystało z wbudowanego mikrofonu). Działają wszystkie głośniki.

Can wbudowany już w radio. Po wejściu w Ustawienia => Car => Factory settings jest zakładka z wyborem Canbusa i jest ich tam wiele do wyboru, w tym kilka audi ale też jakieś inne "cuda". Czy wszystkie działają? Nie wiem.

Fabrycznie miałem BNS 5.0 i zmieniarkę oraz brak BOSE. Na Fisie wyświetla mi częstotliwość radia, czas MP-3 w trybie "music"...i chyba tyle (nie przeszkadza mi to).

Pozdrawiam

W b7 miałem identycznie,  a tutaj nie mam canow, podłączyłem je z licznika I dalej nic , adaptacje zrobiłem.  W ustawieniach mam a3 i innej opcji nie ma z audi do wyboru,  czekam na kostkę żeby podłączyć na stałe,   jak nie będzie działać to z kostki niebieskiej pin 22 pociągnę  i będzie się włączać po kluczyku,  kamerę podłącze do przewodu back , podświetlenie  mi działa  , także będzie to jakoś śmigać bez can, multi nie mam więc nic nie stracę:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.