Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejny punkt z listy zrealizowany,  będzie wiekszy intercooler dla lepszej efektywności pracy silnika i być może stage 1 w późniejszym czasie.  

 

 

20241231_114740.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

Takie rzeczy mi się podobają ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Gorczyk napisał(a):

Takie rzeczy mi się podobają ?

Dziękuję,  mi również.  ?

Opublikowano
  • Autor

Intercooler już założony. Wszystko p&p. 

W lato okaże się czy jak się sprawuje.  Czekam jeszcze aż będzie dostęp do skrzyni dl 382v2, wtedy zrobię soft silnika i skrzyni.  

 

 

 

20241231_115121.jpg

Edytowane przez Tomafx

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zaraz będzie  10 tys km przejechane,  to trzeba zrobić serwis olejowo- filtrowy. 

 

20250218_103035.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na lato. Zastanawiałem się nad oponami ale oparłem się na opinii D4NTE i kupiłem Pirelli P Zero z homologacją Porshe 245/35/20. Potwierdzam, wyglad ok, spory rant ochronny felgi, delikatny "naciąg" i trochę lepszy komfort. Także kolega trafił w 10-tke z tymi oponami, a felga 20 cali robi jednak robotę w tej "budzie". 

 

20250310_130957.jpg

 

 

Screenshot_20250311_135619_Gallery.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

W końcu się pięknie prezentuje koła dodały jej uroku ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, egon47 napisał(a):

W końcu się pięknie prezentuje koła dodały jej uroku ?

Dziękuję, chyba optymalny wzór felg dla tej budy.  

Opublikowano
  • Autor

Teraz muszę zaciski pomalować.  Zastanawiam się w jaki kolor. Narazie myślę o szary polysk, albo miebieski pod kolor nadwozia.  

Opublikowano

Pokaz jak sie opona ułożyła na feldze

Opublikowano
  • Autor

 

20250316_142733.jpg

Edytowane przez Tomafx

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po kontroli i kosmetyce ceramiki jest ok, narazie jeszcze leży.

 

Screenshot_20250504_231028_Gallery.jpg

Edytowane przez Tomafx

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czekając na magika, który w końcu badzie miał dostęp do skrzyni automatycznej po 2019r żeby zrobić program silnika + skrzynia- niestety jeszcze nie ma w Polsce takiego magika, to wpadła kamera jako gadżet- nawet udało się podłączyć i zrobić kodowanie samemu.  

 

 

20250701_194638.jpg

Opublikowano

Na tych kołach jest mega lepiej! A jak spalanie na 20? Wzrosło odczuwalnie?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.  Co do 20 to wydaje mi się , że 0.6 l wiecej. Chociaż ja patrzę raczej ile pali przy 120, 140,160 - jest jak na bezyne ok. Ps dzisiaj jechałem 120-160 z przewagą 160 - trasa i wyszło 8.3 l 

Edytowane przez Tomafx

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam. 60 tys km już za mną no to czas wg. ASO na wymianę świec a w marcu olej w skrzyni i napędzie. 

 

 

20260214_134355.jpg

Opublikowano

Z NGK to ostrożnie bo pełno podróbek 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za informację.  Czytałem, słyszałem o tym.  Kupiłem w interca..... i tanie nie były także chyba oryginalne. 😀

Edytowane przez Tomafx

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam. Jako, że na blacie jest trochę ponad 60 tys to wleciał serwis olejowy skrzyni i napędów. A na dniach bedzie lekkie podniesienie mocy- zaplecze już jest zrobione

20260309_193037.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor

Soft zrobiony. Ważne- intercooler robi robotę, duża powtarzalność pomiarów. Finał: 300 km 450 Nm -bezpiecznie. Polecam, czuć różnice.

20260310_100426.jpg

Edytowane przez Tomafx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.