Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AVJ Wysokie spalanie, chwilowe spadki mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,  pacjent A4B6 silnik 1.8T po programie . Od jakiegoś czasu borykam się z nadmiernie dużym spalaniem (dziś trasa 50km cykl mieszany  dało wynik 15l/100km ?, dzień wcześniej podobna trasa a spalanie ~12.8l ) W wydech strzela aż "miło" W niedługim okresie czasu naprawdę dużo było robione, rozrząd+napinacz na łańcuszku, turbo po regeneracji, nowy ezektor(ori), odma, świece + 1 cewka (ngk), filtr paliwa, nowe gumki na wtryski, nowy termostat+ 2x czujniki temp silnika, czuj. prędkości obrotowej silnika, blow off wywaliłem założyłem dv'ke (podrabianiec ori z allegro) ... 

Zrobiłem dziś logi na szybko żeby mieć jakiś pogląd lecz ręce mi już opadają do tego auta ..

 

Logi 002 i 033

Logi 003 i 020

Logi 090 i 093

Logi 115 i 117

Logi 001 i 003 

 

Jakieś pomysły ? ?

Opublikowano

Zaraz silnik usmazysz. Wtryskiwacze pętlą okrutnie. Padła pompa paliwa albo taki soft, a prędzej jedno i drugie.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, przem8 napisał(a):

Zaraz silnik usmazysz. Wtryskiwacze pętlą okrutnie. Padła pompa paliwa albo taki soft, a prędzej jedno i drugie.

Soft wydaje mi się że jest dobry, sprawdzę ciśnienie paliwa na listwie. 

Opublikowano
53 minuty temu, Speedeer napisał(a):

Soft wydaje mi się że jest dobry

 A na jakiej podstawie jak nawet prostych parametrów po logach nie potrafisz ocenić.

Opublikowano

Są błedy od sondy? bo nie działa, przeładowuje turbo, generalnie dramat.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.10.2023 o 16:14, Łukasz13 napisał(a):

Są błedy od sondy? bo nie działa, przeładowuje turbo, generalnie dramat.

Sondy wyłączone, co do turbo ciekawi mnie czy mogło by to być spowodowane podgiętą osłoną termiczną która wadzi o sztange gruszki ? Nadmuchana teoria wiem ale może jednak ? :D

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Speedeer napisał(a):

Sondy wyłączone, co do turbo ciekawi mnie czy mogło by to być spowodowane podgiętą osłoną termiczną która wadzi o sztange gruszki ? Nadmuchana teoria wiem ale może jednak ? :D

 

Co to znaczy sondy wyłączone? weż nas nie załamuj, na gażnik bedziesz go przerabiał ze sondy wszystkie wyłaczone? wez wgraj seryjny program bo to co opisujesz bardzo zle świadczy o tym kto to robił.

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak, minęły 3 lata spokojnie od momentu oddania auta na program, przy założeniu że chłop zrobił to lipnie czemu dopiero teraz jest problem ?  

 

Powinienem od nowa zrobić logi bo tamte mocno odbiegają od parametrów które są aktualnie i wszelkie anomalie z autem raz są raz raz nie i tego nie potrafię sobie wytłumaczyć 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.