Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wartości czujników samopoziomu


JarekST202

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dziwny problem z odczytem w bloku 002 w sterowniku 55.Jakiś czas temu wymieniałem sprężyny i na przeglądzie musieli skorygować mi światła, nie miałem przy sobie laptopa żeby zrobić to poprawnie a później już nawet o tym zapomniałem,ostatnio podczas przeglądu dopatrzyli się że jednak światła minimalnie za nisko świecą i także poprawili oczywiście bez laptopa byłem. Miałem teraz wolną chwilę więc chciałem zobaczyć co z tymi światłami. Nie wiem dlaczego nie mam podpowiedzi tylko w blokach pomiarowych sterownika 55.Wartości były w %,nie pamiętam już ale coś około 73% przód i 43% tył a widziałem parę postów że powinno pokazywać napięcie.Pomyślalem sobie że zrobię adaptację i przebiegło prawidłowo. Zrobił się natomiast problem w bloku z odczytem bo pokazało nagle wartości 0.0 ale w mm i tak stoi.Podczas jazdy przód zmienia się w zakresie do -12,natomiast tył dochodzi do +2.Stanąłem pod delikatnym spadkiem w dół przed ścianą aby zrobić testy.Wszystkie przeszły prawidłowo bez problemu,natomiast odczyty obu czujników stały na równym poziomie +7 mm.O co może chodzić?Dlaczego mam takie jednostki,nie widziałem jeszcze żeby ktoś miał w mm?I co z tymi wartościami, nie mam podpowiedzi do okienek więc nawet nie wiem czy mieszczą się w zakresach.Proszę o pomoc co z tym dalej robić. Lampy to bix skrętny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy prawidłowo masz zapiete wodziki

czasami sa załozone odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,sprawdzę to tylko wiesz, dziwne że pokazywało "normalnie",nie było żadnego błędu a teraz po adaptacji jakieś mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...