Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szkoda OC wgniecienie zderzaka A4 B7


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, gordo napisał(a):

U mnie było podobnie. Najpierw 2 tyś. za naprawę. Później doszli do 5 tyś. i finalnie 8 tyś.
Przekazałem sprawę do helpfind i dostałem jeszcze 5 tyś. dodatkowo. Co zarobili na tym to już ich sprawa.
Naprawiłem auto w większości na oryginalnych częściach i zostało mi jeszcze 2 tyś. zł w kieszeni.
Rzeczy takie jak np. chłodnica kupiłem jak w oryginale ale nie poprzez aso i były bez logo audi ale to akurat nie problem bo denso to denso. Cena oczywiście niższa o 1 tyś i dzięki temu zostało mi kasy jak wspomniałem wyżej.
Fakt, że kompletowanie części zajęło mi kilka tygodni ale można powiedzieć, że jest jak w oryginale.
Tak czy inaczej warto się odwołać do ubezpieczalni, a jeżeli stwierdzą, że to już max co mogą wypłacić to wyślij kosztorys do helpfind.

Tylko jakbym zaproponował ich ofertę ugody na 6550zl to już nie mam raczej co startować do helpfind 😕

No u mnie wyjdzie jakoś używka zderzak (razem z dojazdem) + lakierowanie razem z wymianą ok 2tys. Jeszcze tylko muszę znalazł zakład zajmujący się prostowaniem rury wydechowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minuta temu, kerad94 napisał(a):

Tylko jakbym zaproponował ich ofertę ugody na 6550zl to już nie mam raczej co startować do helpfind 😕

No u mnie wyjdzie jakoś używka zderzak (razem z dojazdem) + lakierowanie razem z wymianą ok 2tys. Jeszcze tylko muszę znalazł zakład zajmujący się prostowaniem rury wydechowej. 

W poniedziałek będzie lakiernik wymieniał zdrzerzak, bo używka zakupione przeze mnie jest już po lakierowana. Może jeszcze będą pod spodem jakieś rysy i porobi zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kerad94 i jak sprawa się skończyła? Jestem właśnie na etapie wyceny szkód w mojej B6 - wgięta maska, błotnik, zderzak porysowany, prawy reflektor rozwalony (możliwe, że te wzmocnienie pasa przedniego też naruszone) i zaproponowali mi 3300 😅 Znajomy mechanik na szybko policzył mi, że co najmniej powinni dać 5000. 

Rozumiem, że takie helpfind to trzeba konsultować przed ostateczną akceptacją wyceny likwidatora szkody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymonq napisał(a):

Rozumiem, że takie helpfind to trzeba konsultować przed ostateczną akceptacją wyceny likwidatora szkody?

Nawet jak się nie zgodzisz na tyle co zaproponowali to i tak wypłacą, najwyżej później coś dopłacą.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...