Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z]+17''-stki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosil i uprosil.....zaladowaly sie foty

1.Wyczysc wydech

2.fajny asfalt - idealny na kreske

3.wywal ten znaczek

4.fele....hmmm mieszane uczucia

5.ogolnie sliczna niunka, duzy + za swiatelka

Opublikowano
  • Autor
2.fajny asfalt - idealny na kreske

Ogolnie to tam jest zakaz wjazdu :twisted: bo tam co chwile odbywaly sie kreski , wczoraj tez mnie jakis glupek opierd*** :evil:

Opublikowano

no no no

pikna :a4fan:

tylko jakaś gleba by sie przydała bo stoi jak koza :rotfl:

Opublikowano

fele fajne, swiatelka tez :a4fan:

zawias allroad do poprawy :wink: i Panie zielony gdzie sa rameczki klubowe :question: :twisted:

Opublikowano

Wydech fatalny i do takich felg trzeba wyczyścić i pomalować zaciski. Lampy miodzio.

Opublikowano

fele nie mój deseń, gleba się prosi, ogólnie spox :cool:

Opublikowano

auto fajne, lamp super wyglądaja.

Z tego co pamietam masz takieg opony :

felga=17'', szerokosc=215 mm, profil=45 % (97 mm), średnica=625,3 mm

Ja się obawiałem, że będą małe te kółka :

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=105867#105867

i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, nie kupiłem takich opon...

:twisted: :wink:

Opublikowano

Super kolor :a4fan: i lampy tez ekstra co to za model? (tych lamp od razu mógłbyś napisac po ile chodzą ;) )

Opublikowano
  • Autor
i wydaje mi się, że dobrze zrobiłem, nie kupiłem takich opon...

Wydaje Ci sie...pamietaj zdj. nigdy nie odzwierciedla Ci na zywca auta a po drugie to jeszcze gleba by sie zdala ale jej nie bedzie :twisted:

[ Dodano: 06-04-2007, 20:19 ]

Wydech fatalny

Wydech nie jest ori. takze nie bede go czyscil bo szybciej zgnije a juz nie dluge bede przerabial na ori :wink:

Opublikowano

A mi się niepodoba , że Pan moderator chwali sie felgami , a ramek klubowych na rejestracjach niema i nikt tego niezauważył i za to sie należy :bicz:

P.S. Troche za wysoko stoi , a lampki prima wera ja jutro bede miał takie tylne , a na przednie musze poczekac na okazje.

Opublikowano
a ramek klubowych na rejestracjach niema i nikt tego niezauważył i za to sie należy

mistrzu a co ja napisalem :rolleyes: ...Panie zielony gdzie sa rameczki klubowe :question:

Opublikowano
  • Autor
Panie zielony gdzie sa rameczki klubowe :question:

No narazie ich brak ale to sie zmieni :wink:

Opublikowano
zawias allroad do poprawy
fele nie mój deseń

musze sie zgodzic z kolegami

Opublikowano

Ładne autko , jakas gleba by sie przydala , oraz wypoleruj koncowki wydechu aby sie swiecily jak psu jaja , bedzie fajny efekt :biggrin: :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.