Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A7 a VCDS


Dworus4444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem kabel do diagnostyki mojego Audi hex-2 celem doposażenia samochodu gdyż mechanik u którego byłem i próbował coś robić powrócił do ustawień fabrycznych a zarazem wykasował dane które były wcześniej już zapisane chciałbym je poprzywracać teraz pytanie z jakim programem będzie łączył się mój kabel który kupiłem oczywiście że wiem że to vcds mam ściągniętą wersję widzi mój samochód lecz nie mogę w diagnostykach zmienić parametrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niemożliwej zmianie, jakich parametrów piszesz ?

Czy jest to Twoje pierwsze spotkanie z programem diagnostycznym w roli obsługującego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie da nowy VCDS, czy inny program diagnostyczny, gdyż na pewno nie masz zapisanych starych kodowań przed zmianami, które przeprowadzono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Nic Ci nie da nowy VCDS, czy inny program diagnostyczny, gdyż na pewno nie masz zapisanych starych kodowań przed zmianami, które przeprowadzono?

zapewne nie ma, ale vcds sam zapisuje przy zmianach prawda w jakims katalogu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to ewentualne "przywracanie do ustawień fabrycznych" primo- wykonywał mechanik, secundo- nie wiadomo jakim sprzętem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koalakm napisał(a):

zapewne nie ma, ale vcds sam zapisuje przy zmianach prawda w jakims katalogu?

Tak zapisuje wszystkie zmiany w folderze Debug, ale są one zapisane na komputerze tego gościa, co koledze zmieniał, więc jak kolegs kupi i zainstaluje sobie VCDS na swoim kompie to folder Debug jest pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 11:28, Tomnik napisał(a):

O niemożliwej zmianie, jakich parametrów piszesz ?

Czy jest to Twoje pierwsze spotkanie z programem diagnostycznym w roli obsługującego ?

Ogólnie to moje pierwsze spotkanie z vcds ale problem jest z tym że tam gdzie się dostać jest to niemożliwe gdyż pokazuje mi abym go zaktualizował ale nie mogę go zaktualizować z poziomu komputera lecz muszę przez jakąś firmę w której trzeba wykupić tą aktualizację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś klona, który albo nie łączy się ze wszystkimi sterownikami lub nie pokazuje kodów błędów, stąd tekst o wykupieniu w Ross-Tech.

Kup oryginalny i po problemie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...