Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T BFB Sedan Ośka - Zestaw tłumików IMASAF


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do wymiany kompletnie całego tłumika z wszystkimi śrubami, obejmami, uchwytami, łącznikami i elementami mocującymi takie jak gumy itp.
Oraz rurę kolektorową wraz ze złączem elastycznym, tłumikiem środkowym oraz tylnym końcowym lewym i prawym.
Czy dostanę jakiś schemat numerów katalogowych  pod moją wersję bo muszę podzwonić popytać po firmach o dostępność tych elementów oraz rozpatrzyć się cenowo za tymi tłumikami śrubami, obejmami itp. Przymierzam się do zakupu całego zestawu tłumika firmy IMASAF. Dobrze zrobię, jakościowo w miarę wytrzyma? Chyba że coś innego mi polecicie w tej cenie. Chciałbym dobrać wszystko od jednego producenta razem bo później są problemy z kątami, odchyleniami, a co najważniejsze średnicami łączeń tych tłumików. Aha i ścianka tych lepszych producentów tłumików bodajże jest troszkę grubsza niż tych tańszych zmienników. IMASAF ma chyba grubość blachy ścianki 1,5mm a nie 1,2mm? Bo wagowo nawet te elementy tłumika z tego co patrzyłem ich parametry są cięższe niż załóżmy POLMO. Ewentualnie jeszcze w tej cenie podobnej to jest VEGAZ albo Walker/Bosal - MTS troszkę tańszy. 

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszego środkowego niż imasaf raczej nie znajdziesz. Co do reszty to Walker/Bosal godne polecenia i jak chcesz mieć spokój to raczej w nic tańszego nie warto iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...