Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgubiony jedyny kluczyk - jak otworzyć A4 B8?


evilios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

mam następujący problem - zgubiłem jedyny kluczyk do A4 B8 sprowadzonej ze Stanów. Kluczyk KEYLESS.  Pytań mam kilka:

- czy jest jakakolwiek możliwość, że kluczyk został zatrzaśnięty w samochodzie? 

- w jaki sposób mogę otworzyć samochód aby sprawdzić powyższe? Otwieranie wytrychem, przewiercenie zamka, bezprzewodowo?

- czy zakodowanie nowego kluczyka można wykonać w miejscu gdzie zaparkowany jest samochód czyli w garażu podziemnym? 

- samochód stoi na zaciągniętym ręcznym (automat, multitronic) - czy w ogóle jest szansa na wyciągnięcie go z garażu lawetą czy czym kolwiek innym nie uszkadzając skrzyni? W ASO mogą zakodować kluczyk ale trzeba przyprowadzić im samochód co w moim wypadku może być niemożliwe....

 

Czy jakiś magik mógłby mi pomóc z tym tematem?

 

Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.

 

Dzięki!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kluczyk jest w środku to powinno go wykryć i auto powinno być odryglowane, zgaduje że tak nie ma. Kiedy nie ma kluczyka zostaje tylko spec, który dostanie się do auta lub wybicie szyby, ale bez kluczyka to będzie pewnie alarm do wyczerpania Aku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest samochód za miliony monet, wolał bym wybić szybę niż wołać magika który otworzy samochód owszem ale zapłacisz dużo wiecej niż za nową szybę,

 

a samochód oczywiście że się da wziąć na lawetę, można też auto podnieść na lewarkach czy żabkach podłożyć specjalistyczne podkładki z małymi kółeczkami i wyciągnąć auto na zewnatrz by u pozniej je unieść na lawete

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wybiciem szyby nie jest do końca tak wesoło, bo liczysz tu koszt używanej drugiej szyby, a ona za pstryknięciem palców sama się nie wymieni. Trzeba zdjąć boczek drzwi, zerwać oryginalną folię, wysprzątać te małe kawałeczki, poskładać to wszystko do kupy, często roboty na cały dzień, więc jak chcesz sobie tego zaoszczędzić, to otwarcie auta za 500-700 zł wcale nie wydaje się taką wygórowaną ceną.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał(a):

Jeżeli kluczyk jest w środku to powinno go wykryć i auto powinno być odryglowane, zgaduje że tak nie ma. Kiedy nie ma kluczyka zostaje tylko spec, który dostanie się do auta lub wybicie szyby, ale bez kluczyka to będzie pewnie alarm do wyczerpania Aku.

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że aby zakodować klucz to i tak najpierw trzeba dostać się do środka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo jeździłeś z jednym kluczem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, evilios napisał(a):

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że aby zakodować klucz to i tak najpierw trzeba dostać się do środka? 

Bezprzewodowo nie podepniesz się pod obd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...