Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Bzyczenie czujnika wewnętrznego temperatury


kabo83

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

na zdjęciu:

4f51f3337d7cb188med.jpg

zaznaczyłem miejsce z którego po włączeniu panela na pozycję inną nić OFF dochodzą dziwne dźwięki. Nie zależy to od tego czy klima włączona czy nie. Dźwięk przypomina bzyczenie, coś jak rozpędzanie małego silniczka.

Ciekawostka:

gdy zatkam wlot choćby palcem (przykryję całą tą kratkę) to ucicha i jest ok.

Pytanie:

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Co z tym zrobić?

Pozdr,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za tą kratką jest 15cm rurki zakończonej silniczkiem, który zasysa powietrze w celu pomiaru temperatury... na pewno naczepiło Ci sie kurzu do wiatraczka i bzyczy, ewentualnie kończą sie w nim np. szczotki czy coś w tym stylu...[br]Dopisany: 06 Maj 2009, 13:36_________________________________________________Spróbuj wyciągnąć i wyczyścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja mam takie A4 jak ty ... mi tez jeszcze specjalnie nic nie bzyczy ale juz raz to rozbieralem ... oni tam wyzej pisza zeby to wyczyscic... bo faktycznie te kratki jak i rurka za nimi jest cala w kurzu i calkiem mozliwe ze ten silniczek tez i dla tego brzeczy.. trzeba wyjac radio i odkrecic srobki od panela czolowego a tam pod nim po juz widac te rurke a na jej koncu po lewej stronie jest silniczek ... przeczysc i wydmuchaj powinno pomuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

tak jak koledzy doradzili wyżej - wystarczyło delikatne przedmuchanie sprężonym powietrzem. Potem trochę przejechałem i jeszcze raz przedmuchałem i jest ciuchutko. Bez żadnej ingerencji w sensie wyciągania radia.

Zatem polecam przedmuchiwanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...