Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie można zastosować żarówki zamiast zwykłych H7?


Arsanit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej A4B8 są światła  dzienne, mijania i długie używające zwykłych żarówek H7 świecących na żółto. Od razu zaznaczę że nie chcę zmieniać świateł całkiem na Xenony czy coś innego. Myślałem tylko nad zmianą żarówek na światłach dziennych, mijania i długich na jakieś inne, np. na żarówki H7 świecące w kolorze Xenonów, albo na jakieś LEDy, bo auto już by wtedy całkiem inaczej się prezentowało jak by tylko kolor świateł zmienić z żółtego na niebieski lub biały. Tylko nie za bardzo orientuję się w legalności takich rozwiązań bo to też taka zmiana nie ma sensu jakby mi mieli przeglądu nie podbić przez takie źródło światła, albo policja podczas kontroli mandat od razu dać. Mógłby mi ktoś doradzić coś w tej kwestii jak to wygląda z tymi LEDami albo żarówkami H7 w kolorze Xenonów? 

Edytowane przez Arsanit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdziesz wiele, ale zadne ledy nie beda mialy homologacji...

zmien na jakies dobre H7 z jasnym swiatlem i juz ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalne H7, które bardzo dobrze świecą i są nieco bielsze to Osram Cool Blue Intense. 

https://allegro.pl/oferta/zarowki-h7-osram-cool-blue-intense-duo-box-12912222245

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I don't know how is it in Poland, but there is a new H7 led with TUV approved in road usage in Croatia.

 

WWW.OSRAM.HR

Sa NIGHT BREAKER LED-om, OSRAM uvodi legalna LED svjetla u prednja glavna svjetla vašeg automobila kao zamjenski proizvod za halogene svjetla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL nie mają homologacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...