Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szybka utrata płynu chłodzącego w A4 B9


DJMaziii

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Dwa tygodnie temu odebrałem audi zrobiłem nim 800km wczoraj wracając z zakupów wyskoczyła mi informacja brak plynu w chlodnicy. Przy odbieraniu auta oglądałem płyny itd wszystko było na full. 

Zadzwoniłem do serwisu miałem do nich 5km kazali przyjechać. Jak otworzyli maskę okazało się że odpięty jest przewód daje foto 1. Ten warz był całkowicie wypięty. Dodam że do auta nikt nie zaglądal od czasu odebrania.

Mechanik był w szoku bo to podobno się nie odpina samemu. Mechanik klipsnol to spowrotem następnie wyczyścił z całego plynu dodał nowy. Kazał sprawdzić na 2 dzień. Wróciłem do domu 9km i już nie jeździłem. Dziś rano podnoszę pierwsze maskę a stan plynu na zdjęciach jak na foto 2. Nawet nie odpalałem samochodu telefon do sprzedawcy. Ok wzywamy lawetę przyjechał koleś z ADAC zapytał czy napęd na przód podniósł auto na przedneij osi kazał dać na neutral i pojechaliśmy do Audi. Gdy przyjechaliśmy okazało się że auta z kluczyka nie mogę otworzyć świeci się w nim kokpit a w aplikacii my audi pokazane mam błędy foto 3.

Załamałem się totalnie przyszedł mechanik rozbroił kluczyk i otworzył auto zwykłym. Auto nie mogło jechać musieliśmy go pchać, nie wiem co mam o tym myśleć. Proszę o poradę auto ma być dopiero w Poniedziałek diagnozowane dziś nie było szans dostałem auto zastępcze ale bardzo męczy mnie ten temat.

Dziękuję za każdy wpis

20240405_095445.jpg

20240405_094457.jpg

Screenshot_20240405_145032_myAudi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że auto nie ma roku kupiłem go miało 27 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taj to wyglądało. Lepsze foto

Złącze które jest na foto 2 dziś rano było na swoim miejscu lecz i tak w zbiorniku nie było płynu.

Cały widziałem rozlany był na dole po prawej stronie.

Dodatkowo zapytam czy facet z Lawety mógł coś zepsuć ?

20240404_154632.jpg

20240404_163551.jpg

20240405_090927.jpg

20240405_095502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba błędy sczytać, bez tego to wróżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...