Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dezaktywacja tylnej wycieraczki przy wrzuceniu wstecznego w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Czy jest jakiś inny sposób na wyłączenie tej wycieraczki?
U mnie ta metoda nie działa, czyli
Cent el 09
kodowanie 07
Bajt 21
bit 6 0

Opublikowano

Kto Ci powiedział, że to kodowanie deaktywuje wycieraczkę?

 

Opublikowano
  • Autor

 

Opublikowano

Przecież to jest dla platformy PQ35 ( Golf 6 etc.)
Ty masz platformę MLBevo, to są całkiem inne sterowniki, inne kodowania i nie można ich stosować zamiennie.
Dam Ci dobra radę, nie stosuj na pałę kodowań, które znalazłeś gdzieś w internecie, chyba że chcesz sobie narobić szkód.

 

Wykodowanie wycieraczki przy wstecznym w B9 to sterownik 09, bajt 12 bit 6-7 ustawiasz na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"

 

Opublikowano

Dodam tylko, że po wykodowaniu jak powyżej, nie ma możliwości aktywacji tylnej wycieraczki manetką i aby uruchomić tylna wycieraczkę, należy manetką wycieraczki natryskać na tylna szybę. Innej możliwości deaktywacji nie ma. Jedynie jak możesz to obejść, to zanim wrzucisz wsteczny bieg wyłącz manetkę wycieraczki z pozycji auto, lub wykoduj jak powyżej.

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, zanim coś zastosuje to sprawdzam gdzie się da, i dlatego tez tutaj pytam,

Tego kodowania co napisałeś to nigdzie  nie moglem znaleźć

Opublikowano

Bo masz na 100 % klona. Wrzuć zdjęcie bajtu 12

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

chodziło mi o informacje z  googole :)

 

Opublikowano
  • Autor

Ale jestem aktualnie na tym kodowaniu i mam tak ustawione.... na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"

Opublikowano

Ok. myślałem, że piszesz o tym, co widzisz w bajcie 12.

Opublikowano
  • Autor

Ale jestem aktualnie na tym kodowaniu i mam tak ustawione.... na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"

Opublikowano
1 minutę temu, lidoo napisał(a):

Ale jestem aktualnie na tym kodowaniu i mam tak ustawione.... na "80 rear_wiper,separate_rearwiper"

Po zmianie masz tak ustawione? czy zanim zmieniłeś?

Opublikowano
  • Autor

Nic nie zmieniałem, sprawdziłem to co napisałeś i ja tak mam, a tylna przy wstecznym dziala

Opublikowano

W polifcie jest już zatem zmienione i nie działa to kodowanie. W przedlifcie oryginalnie jest "40 rear_wiper,2_wired_rearwiper"
Pozostaje Ci tylko deaktywacja manetki w pozycję 0 zanim wrzucisz wsteczny.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, 

 

to dosc proste w 09 Elektronika da rady tylną wycieraczkę wyłączyć. Mi tylko rysowało na sucho szybe..;/

 

https://m.youtube.com/watch?v=qfphg0wQLiE&pp=0gcJCR4Bo7VqN5tD

Opublikowano

Kolego to nie działa w B9. Doinformuj się zanim wrzucisz linki.

Opublikowano

Działa, 

Albo tym kodowaniem

 

-Sterownik 46 kodowanie 07 byte 15 - bit 1 na 0 bit 3 na 1.

 

Spróbój , bo mnie wpieniało szorujący piasek po szybie😬

Opublikowano

Chyba ż jak już i to Ci nie pomoże to ostatnia opcja:

 

-sterownik [09]

wybierasz [16], czyli dostęp upoważniony. Czekasz chwilę aż VCDS podpowie kod i go wpisujesz. Następnie w kanale 19 adaptacji [10] zmieniasz z 1 na 0

Opublikowano

Dodam jeszcze, że czasami używam wersji VCDSw wersji starszej np 19, 23 lub 25 i czasami w innym języku vcds tez są małe różnice. Trzeba czasem się namęczyć. A do tego jest to że Audi zmienia też kodowania co jakiś czas, w starszym modelu też musiałem szukać opcji kodowania. 

Opublikowano

Kolego to nie do tej platformy. B9 to platforma MLBevo i tam jest inny sterownik. Tam to co opisujesz nie działa. Nie rób bałaganu i nie wypisuj bzdur.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.