Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brutus7

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Brutus7

  1. Najprościej gdy nie działa to polecam osobiście rozebrać lusterko, wtyczki prysnąć preparatem do styków elektrycznych, rozłączyć wtyczkę w drzwiach i sprawdzić czy jest czysto. U mnie podziałało... https://m.youtube.com/watch?v=GI9PtNoK43w
  2. Dodam jeszcze, że czasami używam wersji VCDSw wersji starszej np 19, 23 lub 25 i czasami w innym języku vcds tez są małe różnice. Trzeba czasem się namęczyć. A do tego jest to że Audi zmienia też kodowania co jakiś czas, w starszym modelu też musiałem szukać opcji kodowania.
  3. Chyba ż jak już i to Ci nie pomoże to ostatnia opcja: -sterownik [09] wybierasz [16], czyli dostęp upoważniony. Czekasz chwilę aż VCDS podpowie kod i go wpisujesz. Następnie w kanale 19 adaptacji [10] zmieniasz z 1 na 0
  4. Działa, Albo tym kodowaniem -Sterownik 46 kodowanie 07 byte 15 - bit 1 na 0 bit 3 na 1. Spróbój , bo mnie wpieniało szorujący piasek po szybie😬
  5. Witam, to dosc proste w 09 Elektronika da rady tylną wycieraczkę wyłączyć. Mi tylko rysowało na sucho szybe..;/ https://m.youtube.com/watch?v=qfphg0wQLiE&pp=0gcJCR4Bo7VqN5tD
  6. Witam, DIKSON, Też miałem problem jak i Ty z klapką wlewu paliwa, po zamknięciu auta nadal się otwierała klapka i czasami może z 2 lub 3 razy nie chciało sie otworzyć. Aby go otworzyć docisnołem klapke trzymajac ją dociśniętą i nacisnołem otwieranie auta kluczem i bez problemu się odblokowalo ale to tylko do czasu aż siłownik całkiem odmowi posłuszeństwa. Winna jest rdza ( tak było u mnie ) obudowa jest nieszczelna i korodowało obudowe silnika a mechanizm /blokada zamykania przesuwa się po obudowie, tyle ze było tyle rdzy ze już ledwo się przesuwało... Nic tylko wymienić na nowy. Kupiłem zamiennik za 28€ i działa!!! W cenie 1-go oryginalnego mam 2 zamienniki, bo po co tyle przepłacać skoro oryginalne i tak się psują. To bolączka tych siłownikow, ASO nie poprawiło tego. A obudowe rozebrałem siłując się plastikiem montażowym do tapicerki i przy tym urwałem 2 dolne zatrzaski. Ale no problem, silikon uniwersalny lub sanitarny i trzyma mocno i nie musiałem kupowac dodatkowo tej obudowy za 300 lub 400 zł.. Zobacz sam ...
  7. Z przodu wystarczy wsunąć duzy śrubokręt w szczelinę od tarczy (one są wentylowane) i w siodle szczęki jest otwór na czujnik zurzycia klocków, wyciągasz ostrożnie czujnik, na nim jest miedziana blaszka tez popatrzeć aby się nie zgubiła i wsadzasz tam gdzie jest szczelina od tarczy płaski śrubokręt i odpychasz go na zewnątrz od auta i gotowe. tylne to lepiej vcdsem lub innym kompem. Są metody bez kompa ale jak uszkodzisz silniczek lub jakiś tam mechanizm to nie chcesz kupować nowego bo tanie nie są. Zrobiłem tak parę lat temu wymieniłem wszystkie klocki i tarcze komplet. Jedynie do odsuwania tłoków uzyłbym takiego lub podobnego urządzenia: https://allegro.pl/oferta/regulowany-za ... %2582oczek Też taki mam. Jakby co to ten filmik dobrze pokazuje jak cofnąć tylne tłoki https://m.youtube.com/watch?v=80fCxUz4EgM
  8. Dla pewności spuściłbym cały płyn chłodzący i napełnił go ponownie jeśli posiadasz urządzenie do napełniania podciśnieniowego układu chłodzenia. Istnieją 4 punkty, w których można spuścić prawie cały płyn, ponieważ nie będzie można spuścić silnika, ponieważ termostat jest zamknięty, gdy silnik jest zimny. jakby ten film pokazał co i jak. Mam Audi Ervin (oryginalna instrukcja od Audi) i też jest to samo gdzie i jak spuścić płyn. Ja w moim kupiłem oryginalny płyn z ASO ale go rozrobiłem do -33 °C bo oryginalnie mial do - 42°°C !!!! Ogółem zużyłem 6,5 litra a dla pewności to kupiłem 8 l gdyby poszło coś nie tak. Z 4 rurek spuściłem płyn chłodniczy jak w instrukcji podane z Audi.
  9. Witam. Ja robilem to według procedury z ASO. Pytalem mechanika z ASO i tez tak jak w tym filmie Lewy przód Prawy przód Lewy tył Prawy tył Po wymianie pedał sprzęgła lub hamulca moze maxymalnie 1/3 drogi przebyć jeśli wciśnie głębiej to należy powtorzyć odpowietrzanie.
  10. Witam. Ja w moim mam wartość początkową 20. Zmieniłem o -4 czyli 20-4=16 I taką wartość wpisałem. I działa w obie strony tyle że przy starcie mam od razu wyłączony start stop.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.