Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktywacja nawigacji w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prosse o pomoc gdzie znajdę aktywator do MMi mapy ma ale potrzebuje aktywator żeby wgrać. Szuka na forum i nie mogę znaleźć proszę o pomoc 

20240410_181546.jpg

Opublikowano

Mapy znajdziesz na MIB Solution.

Aktywator masz tu. Po ściągnięciu na dysk musisz tylko zmienić rozszerzenie z .txt na .sh gdyż na forum nie da się dodawać wszystkich rodzajów plików.

 

dlphi.txt

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Czy do aktywacji nawigacji wymagana jest jakaś specjalna procedura?

Opublikowano

Uruchamiasz zapłon, uruchamiasz jednostkę MMI, wyciągasz karty SD ze slotów, odczekujesz 5 min do pełnego wystartowania systemów. Wsuwasz przygotowaną kartę z aktywatorem do slotu SD1 i czekasz ok 5 min. W tym czasie MMI powinno 2 x wystartować. Za drugim razem powinien pojawić się zielony ekran z informacją o pomyślnym zakończeniu.

 

Opublikowano

Witam ponownie,

Niestety, ale u mnie nie ma slotów na kartę SD jest tylko port USB. Po włożeniu pendraka system rozpoznaje urządzenie, odtwarzane są mp3 lecz przy próbie aktualizacji map lub aktywacji nawigacji pojawia się komunikat o braku aktualizacji. W związku z tym mam pytanie czy na pendraku lub karcie SD jest wymagana jakaś specyficzna struktura katalogów? czy wielkość liter w nazwach plików ma znaczenie? Na forum znalazłem gościa ze Śląska co zrobi aktywację i aktualizację map za 2 koła, 

Opublikowano

Może najpierw zaktualizujesz profil lub napiszesz o jakie auto, rodzaj, model roczink chodzi bo w profilu widnieje Audi 80 B3 z silnikiem 1.2 TFSI co jest absurdem.

Ponadto jakie masz MMi? wersja (zdjęcie z czerwonego menu).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.05.2024 o 09:56, Muskel1 napisał(a):

Uruchamiasz zapłon, uruchamiasz jednostkę MMI, wyciągasz karty SD ze slotów, odczekujesz 5 min do pełnego wystartowania systemów. Wsuwasz przygotowaną kartę z aktywatorem do slotu SD1 i czekasz ok 5 min. W tym czasie MMI powinno 2 x wystartować. Za drugim razem powinien pojawić się zielony ekran z informacją o pomyślnym zakończeniu.

 

Ten aktywator nie działa u mnie po włożeniu karty SD nic się nie dzieje 

Opublikowano

Zmieniłeś rozszerzenie?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 5.05.2024 o 11:04, Muskel1 napisał(a):

Mapy znajdziesz na MIB Solution.

Aktywator masz tu. Po ściągnięciu na dysk musisz tylko zmienić rozszerzenie z .txt na .sh gdyż na forum nie da się dodawać wszystkich rodzajów plików.

 

dlphi.txt 3.33 MB · 12 pobrań

Część . Według kodów wyposażenia mam wszystko przygotowane pod nawigacje ale nie mam aktywowanej i jest napisane że ( Nawigacja nie jest obsługiwana w tym systemie) Twoim plikiem jestem w stanie ja aktywować czy potrzebuje czegoś więcej ? 

Opublikowano

Nie jestem jasnowidzem, więc nie wiem jakie masz kody wyposażenia i jaką jednostkę 5F. Wrzuć pełny auto-scan,  na którym będzie widoczne jakie sterowniki występują w samochodzie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam serdecznie. Stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B9 i moja aktywacja nie jest aktywna :) Mam info, że mam się skontaktować z ASO. Czy wgrywając tylko jen plik na karta (dlphi.txt) i oczywiście zmieniając rozszerzenie nawigacja się aktywuję i będę mógł dograć mapy? Z góry dzięki za pomoc!

Opublikowano

Zależy od posiadanej jednostki 5F.

Opublikowano
9 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Zależy od posiadanej jednostki 5F.

Głupio spytać ale co to jest jednostka 5F??

Opublikowano
4 minuty temu, beszcza napisał(a):

Głupio spytać ale co to jest jednostka 5F??

 

To co masz zamontowane w schowku ;)

Opublikowano

MMI

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam ,mam problem mianowicie wgrałem aktywator zakończone sukcesem . Następnie pobrałem mapy map 2024/2025 wersja P370. Z jednego z postów . Ale system cały czas wyrzuca że wyjęto nośnik Sd . Nawigacja się nie uruchamia w czym tkwi problem ? 

IMG_20250413_154838.jpg

Opublikowano

Pewnie w plikach 

Opublikowano

Karta sformatowana fat32 . Mapy po pobraniu wypakowałem 7 ZIP . Skopiowałem 2 foldery i 1 plik tekstowy na kartę 32 GB 

Opublikowano

Karta SD czy micro-SD w adapterze?

Opublikowano

Karta sd 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.