Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S5 - nie odpala, brak zegarów


minimum93

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co udało mi się ustalić to np Gateway z literką H nie ma radarów a E/F taki jak mój mają. Taka jest różnica. Udało mi sie znaleźć człowieka który posiada taki jak mój, zdejmie CP zdalnie i go dopisze także dam znać czy to było przyczyną i rozwiązało w ogóle problem :) L

Moduły z Literką A natomiast podobno absolutnie odpadają dla modeli S bo niby nie da się tam do nich dograć tego co potrzeba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , pytanko: Co do numeru sterownika czy muszą być oba takie same ? Czy np podejdzie ten sam numer software a hardware może być inny?  Kombinuje bo czas oczekiwania na nowy sterownik w ASO to 3 miesiące i więcej ... 😕 Może ktoś poleci np dobrą firmę która regeneruje sterowniki aby chociaż postawić diagnozę czy to opłacalne reanimować ten co mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, minimum93 napisał(a):

hardware może być inny?

Musi być taki sam lub gdy jest nowsza wersja z innym indexem  pod dany VIN to może być właśnie taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa dzisiaj chyba zmierza ku końcowi, nie udało się dogadać używki bo kontakt się urwał można powiedzieć. Zadzwoniłem do ASO we Wrocławiu i tu z miejsca polecam Panów bo nie dość że zrobili konkretny rabat to ogarnęli sterownik na za 4 dni pod VIN nowy i będzie hulał. Powiem szczerze że nie wiele drożej wyszło niż używka + ściąganie CP i inne cuda. Dam znać jak już go wepnę czy auto ruszyło :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...