Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilka problemów z A4 B8 2.0TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Langista napisał(a):

Serio?

ALLEGRO.PL

 

 

 

To jest cały panel z przyciskami. A ja pytałem wcześniej o samą obudowę na jeden przycisk. :)

Opublikowano

Jest cały panel to i pojedyncze będą, ja znalazłem to w mniej jak 30 sekund, postaraj się i poszukaj coś sam a nie oczekuje na tacy wszystkiego.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.06.2024 o 15:20, Langista napisał(a):

Jest cały panel to i pojedyncze będą, ja znalazłem to w mniej jak 30 sekund, postaraj się i poszukaj coś sam a nie oczekuje na tacy wszystkiego.

 

Nie ma pojedynczego :). Są pojedyncze do innych drzwi, a do panelu kierowcy nie kupisz 1szt, tylko całość. 

 

Cześć ponownie. Czy idzie dołożyć wejście na usb lub kartę SD do mmi 2g high?? 

Opublikowano
  • Autor

Ou, emulator troszku kosztuje. 

 

Dużo zabawy z dołożeniem ami? Wejście aux mam. 

Opublikowano
W dniu 3.07.2024 o 21:19, Diego1121 napisał(a):

Ou, emulator troszku kosztuje. 

Dołożenie oryginalnego AMI to dużo wyższe koszta i więcej roboty.

Opublikowano
  • Autor

Wiesz może czy da się wymienić w grillu polift samą obwódke chromowaną? 

Opublikowano

Nie pamiętam dokładnie, gdzieś ktoś na forum wymieniał, ale nie pamiętam czy przedift, czy polif, tak że musisz poszukać.

 

Opublikowano
  • Autor

W silniku 2.0 CAGA ile jest poduszek silnika? Jedna czy dwie? 

Opublikowano

Z tego co widziałem jest jedna. 

 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Z tego co widziałem jest jedna. 

 

Jedna i pod nią jest wtyczka podpięta tak? 

Opublikowano

Czy akurat pod nią, czy nad nią nie pamiętam. W każdym razie  jest do niej wpięta wtyczka.

Opublikowano
  • Autor

Cześć. Mam kolejną zagwozdke. Gdy otwieram maskę rączką to nie muszę naciskać tej "wajchy" toż pod maską. Mogę maskę odrazu podnieść, nie blokuje się tą wajchą. Gdzie szukać przyczyny? 

 

Mechanizm normalnie odbija w masce. 

 

Ok. Znalazłem problem z maską. 

 

Lecz dziś rano pojawił się nowy problem. Wsiadam do auta, odpalam i kierownica ciężko chodzi. Od czego zacząć? Płyn w zbiorniku jest 

Opublikowano
12 minut temu, Diego1121 napisał(a):

Ok. Znalazłem problem z maską. 

To napisz co było przyczyną.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Marky Mark napisał(a):

To napisz co było przyczyną.

 

Brak rygla przy zamku maski ;)

 

 

Podpowie ktoś z wspomaganiem? 

Opublikowano
  • Autor

Razem ze wspomaganiem przestała działać klima, o co chodzi?? Pasek widzę jest jak otworze maskę. 

Opublikowano
  • Autor

Dobra klima ożyła podczas drogi, czy ona zaczyna działać od jakiejś konkretnej temperatury na dworze? 

 

Co do  wspomagania, ono działa ale ciężko kręci się kierownicą, porównałem na zgaszonym silniku, wtedy wogóle nie idzie ruszyć. O co chodzi? 

Opublikowano

Skoro oba osprzęty nagle nie działają prawidłowo, to jest duże prawdopodobieństwo, że wina leży po stronie paska, który je napędza. Może napięcie paska jest za słabe i się ślizga.

Opublikowano

Klima zawsze działa, niezależnie od dodatnich temperatur.

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Klima zawsze działa, niezależnie od dodatnich temperatur.

 

Patrzyłem na odpalonym aucie, pasek wygląda ok, nie jest luźny. 

 

Wczoraj jechałem dłuższą trasę w mega ulewie. Może woda gdzieś się dostała? 

 

W każdym bądź razie po wczorajszym powrocie było ok. Dziś rano odpaliłem auto i kierownica ciężko się kręci. Gdzie szukać przyczyny? 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.