Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa wentylator chłodnicy w A4 B6


kubA4xds

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem wyjechałem dziś z domu po przejechaniu 10 km wyskoczyła mi kontrolka od płynu chłodzącego okazało się że jest go za mało dolałem i pojechałem dalej po jakiś 2km wyskoczyła ponownie temperatura była na przed ostatniej kresce podniosłem maskę okazało się że wentylator nie chodzi dotknąłem za górny wąż od chłodnicy był gorący natomiast dolny był zimny jakoś wrociłem ale temperatura cały czas skakała między 90 a przed ostatnią kreską. Zastanawiam czy brać się za wymianę termostatu czy może to być co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby podłączyć komputer i sprawdzić czy temperatury się pokrywają zegary/ecu jak się pokrywają i faktycznie skacze to termostat do wymiany jak się nie pokrywają to czujnik temperatury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Patrykbfb napisał(a):

Najlepiej byłoby podłączyć komputer i sprawdzić czy temperatury się pokrywają zegary/ecu jak się pokrywają i faktycznie skacze to termostat do wymiany jak się nie pokrywają to czujnik temperatury 

Z komputerem ciężka sprawa ale auto stało około 24 godziny po przekręceniu stacyjki auto odrazu pokazuje temperaturę 90°c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kubA4xds napisał(a):

Z komputerem ciężka sprawa ale auto stało około 24 godziny po przekręceniu stacyjki auto odrazu pokazuje temperaturę 90°c

Nie dawno odpaliłem go na około 10-15 minut i po tym czasie temperatura wzrosła do prawie 130°c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kubA4xds napisał(a):

Nie dawno odpaliłem go na około 10-15 minut i po tym czasie temperatura wzrosła do prawie 130°c

Bez sprawdzenia czujnika można wróżyć że zaciął się termostat albo pompa wody uszkodzona 

Edytowane przez Patrykbfb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...