Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż słupków


oliziado

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o zewnętrzne czarne nakładki? Czy tapicerke słupka. Niezbyt pracyzyjnei okresliłes problem. Jesli nakładki to sprawa jest banalna, po otwarciu drzwi zobaczysz pod nakładką dwie śruby. Odkręcasz je i po kłopocie. Jesli chodzi o tapicerkę ... z tego co pamiętam zaczać operację trzeba od dołu słupka. jak przez mgłe pamiętam ... na dole jest łaczenie obudowy słupka z platikiem progu? Wszytsko jest na wcisk, ostrożnie, zacznij od osłony progu, poluzuj a potem osłona słupka, najpierw z uszczelki wyjmij potem z zaczepółw (też na wcisk). Odnośnie cześci górnej (gdzie sa pasy) nie wiem.. podwadz od strony uszczelki i looknij jak oswobodzić osłonę z pasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, moze i faktycznie powinienem lepiej opisac o co mi chodzi. Mam na mysli oczywiscie zewnetrzna strone. A co z tylnymi szybami? chodzi o nakladki w ksztalcie trojkata w tyle drzwi.

Opisałem sie jak kto głupi a chodziło o dwie srubki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale mam ten sam problem tzn. chcę zdjąć trójkąt od zenątrz ten przy szybie ale nie wiem jak. Nie widze żadnych śrubek. Trzeba rozbierać tapicerkę drzwi?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 20:05_________________________________________________jak się da to proszę o jakieś fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolną część przykrywa dodatkowa nakładka (24). Numer części: 8E0 853 589 01C (lewa), 8E0 853 590 01C (prawa).

slupekb.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...