Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł wentylatora A4 B7 1.9TDI


mlody1320

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, ostatnio zmagam się z problemem klimatyzacji. Przy diagnostyce wyszło, że wentylator klimatyzacji się nie włącza. Okazało się, że ten wentylator w ogóle nie jest podłączony do modułu (kable od wentylatora klimy zaizolowane i schowane). Stwierdziłem OK, może wystarczy je przylutować do modułu  (8E0 959 501 T). I tutaj kolejna niespodzianka - moduł ma wyjście tylko na jeden wentylator. Teraz zastanawiam się, czy ktoś włożył zły moduł czy niepotrzebnie dwa wentylatory. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jaki moduł wentylatora powinien być zamontowany w moim samochodzie? Jest to B7 1.9 BRB avant, rok 2006.

20240617_204034.jpg

20240617_202538.jpg

20240617_202837.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz auto po dzwonie i ktoś założył zły pas przedni i zostawił stary moduł. Lub moduł już kiedyś padł i ktoś na ślepo założył inny moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Wiem, że kiedyś samochód był uderzony przodem. Teraz chciałbym doprowadzić samochód do poprawnego stanu i szukam informacji, która opcja powinna być u mnie:

1. Dwa wentylatory (założony zły moduł) 

2. Jeden wentylator (moduł OK, zły zestaw wentylatorów)

Dodam, że wentylator klimy podpięty "na krótko" działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć moduł pod dwa wentylatory, naprawić wiązkę zgodnie ze sztuką, czyli bez lutowania a zarobione piny i właściwe kostki, kostki kupisz w necie za psie pieniądze albo z rozbitka wyciągnij, sam wybierz.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie modułu na dwa wentylatory też było pierwszym pomysłem, który mi przyszedł do głowy. Zastanawiam się, czy powinienem szukać modułu z konkretnym numerem, czy wystarczy, że będzie miał wyjście na dwa wentylatory? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...