Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyrwany zderzak przedni


patrick_maks

Rekomendowane odpowiedzi

Messenger_creation_c3b774ae-6f66-455d-9094-0b0d70cdbb8b.thumb.png.76b9e4ea30a3d1965cebd990ab364eb5.pngWitam wszystkich.

Dzisiaj wieczorem przytrafiła mi się nie miła sytuacja. Wyjeżdżając z parkingu natrafiłem akurat na wybrzuszenie w jednym miejscu krawężnika i zahaczył o zderzak. Cofając delikatnie do tyłu słyszałem szuranie,ale myślałem ,że może delikatnie najechałem. Cofając dalej podniosło do góry cały zderzak i wyrwało go 😞. Pękł jeden halogen i przy lampach pękły elementy od zderzaka. Niżej zarzucam zdjęcie w którym miejscu. Moje pytanie brzmi następująco. Czy się da uratować zderzak czy niestety będę zmuszony kupić nowy? Pozdrawiam

IMG_20240624_230148.png

IMG_20240624_230122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila udało się tak wsadzić ,że nie widać śladu prawie i się trzyma zderzak solidnie,więc może nie wszystko stracone. Czytam na różnych forach i są zakłady co zajmują się spawaniem plastiku i wszystko jest do zrobienia. Kolego wyżej Twój komentarz @Muskel1 to tylko na łatwiznę do wymiany i po sprawie 🤣

Ale dzięki pomogłeś.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patrick_maks napisał(a):

Czytam na różnych forach i są zakłady co zajmują się spawaniem plastiku i wszystko jest do zrobienia.

koniecznie dostarcz kazdy kawalek plastiku ktory zostal ze zderzakiem do kogos kto sie tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rzeźba. Jestem zwolennikiem wykonywania napraw rzetelnie, jak Tobie nie przeszkadza fuszera to rób co chcesz.

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...