Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zakup A4b8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie rozglądam się za kupnem A4b8 w kombi oczywiście szukam w benzynie jakie silniki polecacie co będą współpracować z gazem a pytam o gaz bo jednak troszku km .robię i dlatego chciałbym zagazować czy polecacie jakiś motor for tego zakupu na jaki kod zwrócić uwagę przy kupnie .Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź i doradzenie.Pozdrawiam 

Opublikowano
7 minut temu, prz-buk napisał(a):

jakie silniki polecacie co będą współpracować z gazem a pytam o gaz bo jednak troszku km .robię i dlatego chciałbym zagazować

Żadne. Bezpośredni wtrysk, koszt instalacji pewnie teraz ponad 6tys. spalanie średnio 2l beny +10lpg, zanim się zwróci to zrobisz generalny remont pieca przez wadę olejową albo rozleci się rozrząd ?

Opublikowano
13 minut temu, prz-buk napisał(a):

Witam serdecznie rozglądam się za kupnem A4b8 w kombi oczywiście szukam w benzynie jakie silniki polecacie co będą współpracować z gazem a pytam o gaz bo jednak troszku km .robię i dlatego chciałbym zagazować czy polecacie jakiś motor for tego zakupu na jaki kod zwrócić uwagę przy kupnie .Będę bardzo wdzięczny za podpowiedź i doradzenie.Pozdrawiam 

 

prosisz sie o problemy

Opublikowano
  • Autor

To generalnie jaki silnik polecacie typowo do A4b8 skoro mówicie że nie opłaca sie benzyniaka ładować w gaz 

Opublikowano

Tylko disle w b8 i to też nie wszystkie, niektóre też mialy problemy z poborem oleju. Jest gdzieś temat obszerny o tym na forum. 

Najlepiej szukać takiego 2.0tdi 150KM z końca produkcji, bo juz nie ma problemów z pompą cr.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

A jak z wtryskami koszt też pewnie duży jak coś siadzie w dieslu generalnie pytam bo nigdy Diesla nie miałem zawsze benzyna tylko więc nie wiem co lepsze jak dojdzie do jakiejś naprawy a czy generalnie na duże kilometry co ja robię to czy takie auto się opłaca ?‍♂️?‍♂️

Opublikowano

To było zostać przy b6 w 1.8t. Jak się kupuje takie auto trzeba liczyć się z kosztami. Średnio te samochody mają po 300tys przebiegu więc yebnąć może wszystko z dnia na dzień. Może warto zmienić markę, będzie taniej i trwalej? :P

Opublikowano
  • Autor

Czyli nowsze audi to już sa wydatki i auta generalnie się nie sprawdzają no obecnie to mam jeszcze swoją z tym niezawodnym silnikiem 1.8t tylko już się robi duży przebieg a też wiecznie silnik nie będzie kręcił do pół miliona może wytrzyma ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.