Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komunikat w A4 B9 - Napęd Awaria. Proszę udać się do serwisu.


Doniu_94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pojawil się komunikat Naped Awaria Prosze udac sie do serwisu. Po podłączeniu pod kompa pojawiają się takie błędy. Odpaliłem ponownie auto błąd usunięty i auto smig. Miał ktoś podobnie co to może być przytrafiło mi się to w trasie 2 razy potem już spokój. 

Log-GD-WAUZZZF43HA152353-195893km.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi co teraz najlepiej sprawdzić. Dodam też że ostatnio mam taki dziwny pisk w kabinie właśnie gdzieś przy prędkościach większość pojawia się on zazwyczaj jak auto przechodzi  z biegu 6 na 7 i pisk jest wtedy jak tylko lekko gaz dotkne gaz odpuszczę tego nie ma jest cisza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz pisk to możliwe, że masz gdzieś nieszczelność w dolocie, (układ doładowania) dlatego nie może osiągnąć wymaganego ciśnienia doładowania. Musisz jechać gdzieś do warsztatu aby sprawdzili Ci szczelność dolotu (sam bez wiedzy i sprzętu nie sprawdzisz).

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra będę musiał zgłębić wiedzę i gdzieś podjechać. A ten błąd nic nie mówi czy to może być jakiś czujnik wadliwy czy coś innego. Bo znając życie podjadę do warsztatu To pol auta zaczną rozkręcać a problem I tak zostanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyn tego błędu może być wiele. Dlatego trzeba systematycznie sprawdzać i wykluczać możliwe przyczyny, zaczynając od sprawdzenia sczelności układu doładowania. Jeżeli tam nie ma nieszczelności należy szukać dalej, jak np. sprawność działania VTG i tak kolejno krok po kroku sprawdzać i wykluczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...