Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana kierownicy w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad obszyciem kierownicy i jej przycięciem.
Mam propozycję na odesłanie swojej własnej a Firma mi odsyła już gotowa z innego auta z takimi samymi przyciskami, mówią że będzie dzialac jak plug and play,  jaka jest wasza opinia?

Edytowane przez lidoo

Opublikowano

to juz ich problem zeby zadbac o to zeby Ci działała. ale co masz na mysli mowiac 'przycięcie' ? są firmy które z okrągłych kierownic robią 'ścięte'. Ja bym takiej kierownicy do siebie nie założył. Sam zmieniałem kieronicę na S ściętą - znalazłem po prostu ori uzywke w dobrym stanie. Przekładasz i działa (jesli wyposazeniowo sie zgadza - najwazniejsze jest tutaj czy była podgrzewana czy nie).

Opublikowano
Godzinę temu, lidoo napisał(a):

Zastanawiam się nad obszyciem kierownicy i jej przycięciem.

w 2 letnim aucie zdarła się?

Opublikowano
  • Autor

Scieta czy przycięta to tylko wyrażenie, wiadomo, że chodzi "płaski" dół,  

Bardziej mi chodziło o jakieś błędy w sterowniku ect...

 

Opublikowano

dalej powtarzam - ścięta czy przycięta? jak chcesz trzymać za szpachlowaną obręcz to możesz brać przyciętą, fabrycznie wychodzą 'ścięte'.

 

nie ma bledu w sterownikach jesli wezmiesz z takiego samego wyposazenia (takie same przyciski). bledy pojawiaja sie jak zalozysz grzaną kierownice do auta bez grzania i odwrotnie. musi byc oczywiscie od tego samego modelu. nie jestem przekonany czy mając polifta mozesz zalozyc kierownice z przedlifta - moze ktos inny sie wypowie. wg mnie raczej tylko z polifta.

 

poza tym nie przejmuj sie błędami. błędy to problem firmy która Ci sprzedaje kierownicę - to oni muszą się upewnic ze bedzie dzialac nie Ty

Edytowane przez wuPiotrek

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, wuPiotrek napisał(a):

dalej powtarzam - ścięta czy przycięta? jak chcesz trzymać za szpachlowaną obręcz to możesz brać przyciętą, fabrycznie wychodzą 'ścięte'.

Nie pomyślałem o tym,

No ale jak patrze na Allegro i Olx to są tylko 2 które pasują do mojego,  i tylko nowe,

ja mam prostokątna poduszkę....

Opublikowano
Godzinę temu, lidoo napisał(a):

Nie pomyślałem o tym,

No ale jak patrze na Allegro i Olx to są tylko 2 które pasują do mojego,  i tylko nowe,

ja mam prostokątna poduszkę....

co się stało że zmieniasz?

Opublikowano
  • Autor

Poprostu podoba mi się taka, ja mam zwykłą okrągłą bez pogrubień.

Screenshot_20240712_105429_WhatsApp.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, lidoo napisał(a):

Poprostu podoba mi się taka, ja mam zwykłą okrągłą bez pogrubień.

ok to dobierz płaską ori do swojego - ta na zdjęciu chyba obszywana (nieźle wygląda)

Edytowane przez RALF76

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.