Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Przybybywa oleju w silniku !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem z ilościa oleju w silniku ! Mianowicie jest go za dużo. Po wymianie oleju okolo 1200 km temu bylo go za duzo w silniku o okolo 1,5 litra (tyle spuscil mechanik) a do tego pokazal sie wyciek z weza odpoietrzajacego. :confused4: Dodam ze auto mialo remont silnika po tym jak przeskoczyl pasek rozrzadu przy stłuczce :wallbash: Nie jest to uszczelka na 100%. Do tego silnik na biegu jalowym czasami przenosi drgania na samochod. Pod kompem pokazalo zaklocenia spalania na 4 cylindrze. Przebieg 94 tkm. Czy to wtryskiwacz ?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie wiem, wczoraj wrocilem od mechanika i niewiele najezdzilem. Poza tym jezeli olej miesza sie z ropa to chyba smarowanie nie jest odpowidnie i nie bardzo pasuje jezdzic. Ewentualnie na warsztat :kwasny:

Opublikowano

jeżeli ciecz chłodząca nie dostaje sie do układu smarowania to prawdopodobnie leją któreś wtryskiwacze. Musisz uważać, bo możesz zatrzeć silnik.

Opublikowano

hmmm... jednym słowem nie wierze żeby takie rzeczy działy się z silnikiem o przebiegu 94 kkm...

Po drugie jeśli jeśli auto ma taki przebieg to znaczy że rocznie było robione ok 13500km w co w przypadku dielsa nigdy nie uwierze. Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie kupi diesla robiąc takie przebiegi bo jest to poprostu nieopłacalne...

Co do usterki to sprawdziłbym czy naprewno nie dostaje siędo oleju ciecz chłodząca...

Opublikowano

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie kupi diesla robiąc takie przebiegi bo jest to poprostu nieopłacalne...

są tu tacy...

Opublikowano
  • Autor

Moja A4 jest z konca 2005 i sa do niej wszystkie papiery. Zaraz zmieniam dane auta. A co do płynu chłodniczego to juz napisalem ze nie jest to uszczelka !

Opublikowano

no ja tez mam wszystkie papiery tylko lewe :polew:

Opublikowano

uszczelki wtryskiwaczy lub glowice masz walnieta.

Opublikowano

albo pompa tandem

Opublikowano

hmmm... jednym słowem nie wierze żeby takie rzeczy działy się z silnikiem o przebiegu 94 kkm...

Po drugie jeśli jeśli auto ma taki przebieg to znaczy że rocznie było robione ok 13500km

Jak Ty to policzyles? :evil:

Opublikowano

Flyer kolega miał ustawiony zły model i wyświetlał się rocznik 2003 :) :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.