Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B6 2.0 Benzyna + LPG 131 KM

dsc02145a.th.jpg

dsc02147wjk.th.jpg

dsc021972.th.jpg

dsc022082.th.jpg

Wkrótce dodam wiecej fotek.

Jakie modyfikacje moge wprowadzić jeszcze ??

Opublikowano

Wiec:

Dokladki malowanie :)

Skora na kiere i drazek :decayed:

Ja bym zmienil siedzenia bo mam takie same i sa porazka dla Mnie..

Moze dokladki s-line ?? :)

Felgi inne jakies ladne 18 nachy :decayed:

Opublikowano

dobra baza do modyfikacji ... :good:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie myśle coś o pakiecie S-line

Opublikowano

No właśnie myśle coś o pakiecie S-line

No fajnie wygladaja te dokladki chyba ze masz na s4 to juz w ogole kox :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A jaki koszt musiałbym poniesc zeby uzyskać taki efekt i co trzeba wybienić :D:D ?:P

jaki zderzak itd :D ?

610662950.th.jpg

Opublikowano

Fajne autko ale Felgi po pierwsze do zmiany na min 17;)

Opublikowano

Ale po co Ci FMIC..? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co to jest FMIC ??

Opublikowano

A jaki koszt musiałbym poniesc zeby uzyskać taki efekt i co trzeba wybienić :D:D ?:P

jaki zderzak itd :D ?

Rozumiem, że chodzi Ci o wygląd optyczny zbliżony do furki ze zdjęcia.

Na początek proponuję skupić się na modach wskazanych przez Ukasz699 czyli dokładki w kolorze nadwozia, fele 18" (jak chcesz porządnego efektu) no i do tego obniżony zawias.

Poczytaj na forum, popatrz rózne wątki o B6 i stopniowo sam będziesz wiedział co jeszcze można zmienić na +

Nic na siłę i na łapu capu.

Opublikowano
  • Autor

Ahaaaaaa no Felgi planuje kupic ogólnie to musze sie porozglądac po wszystkim tylko ciekaw jestem tego zderzaka, mi sie podoba :D:D ;)

Opublikowano

no bardzo ładna i ciekawa audiczka :cool1:

Opublikowano

No no, widzę, że rodzinka forumowych ALTowców się powiększa :) Miło, że w moim rodzinnym mieście coraz fajniejsze furki jeżdżą :) Pozdrowienia od ALTowca z Wrocka, a z pochodzenia stalowowolanina :)

Opublikowano

kup sobie zmieniarke mp3 do tego radia

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Miałęm z nia ostatnio niezłe problemy :(

2 cewki zapłonowe wymienilem, wszystkie świece, i złamała mi sie prowadnica od wycieraczek, ta co wychodni od silniczka, jesli to jest alumioniowe to moze pospawa mi któryś zakład [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 09:18_________________________________________________No i stało sie :(

Ktoś mi na parkingu wgial i przerysował lewy błotnik przód i tył i do tego lusterko rozwalił,obudowa jest lekko peknieta i mysle na nią carbon załozyc i na druga tez zeby to jakos wygladało, szybka w lusterku do wymiany, wyglada na to ze jakims białym samochodem :((

Jaka cena bedzie roboty obu błotników są na nich małe wgniecenia takie na jednym średnicy 7 cm a na drugim kolo 9 oraz przerysowania. Lakiero to ciemny granat o symbolu LZ5L/LZ5L.Najgorsze jest to ze nie mam autocasco. Mam tylko OC w Alianzie na dodatek jestem współwlascicielem poniewaz mam 19 lat a mama jest wlascicielką i jest to pierwsze auto na nią zarejestrowane w styczniu tego roku. Niestety wszystkie ubezpieczenia są drogie :( Może cos polecicie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.