Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie otwierania tylnej klapy nogą w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. 

Będzie ktoś na tyle miły i poratuje procedurą jak zakodowac nowy moduł od sterowania otwierania klapy nogą przy użyciu VCDS? 

Opublikowano

Za to odpowiada moduł komfortu.

Musisz za pomocą VCDS wejść do modułu 46 i sprawdzić long coding.

Edytowane przez P.Wiśnia

Opublikowano

Co masz na myśli pisząc nowy moduł?

Nie miałeś otwierania klapy gestem i dokładasz sterownik? Czy miałeś i wymieniłeś sterownik kupując nowy fabrycznie?

 

BTW. Klonem nie połączysz się ze sterownikiem komfortu 46.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Co masz na myśli pisząc nowy moduł?

Nie miałeś otwierania klapy gestem i dokładasz sterownik? Czy miałeś i wymieniłeś sterownik kupując nowy fabrycznie?

 

BTW. Klonem nie połączysz się ze sterownikiem komfortu 46.

Funkcja cały czas była aktywna, tylko moduł został wymieniony na nowy. 

 

Połączę się bez problemu 

Edytowane przez qenik

Opublikowano

To trafiłeś na klona, który się łączy, Większość się nie łączy.

Pomimo tego, nic Ci to nie da, bo sterownik gestu nie ma kodowania i jest subsystemem w sterowniku komfortu. Fabrycznie nowy nie posiada zestawu danych i należy do wgrać do niego. W tym celu tylko ODIS.

Opublikowano
  • Autor

Panowie założony idealnie po numerach i wywala ten błąd. 

 

Ktos wie o co może chodzić? 

 

 

IMG20240823091404.jpg

Opublikowano

Wrzuć pełny auto-scan 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny auto-scan 

 

Już wyjechałem z diagnostyki tylko ten błąd pokazuje w module 46. 

 

Rozkładają ręce, mówią że moduł zły i to wszystko 

Opublikowano

Auto-scan to nie tylko kod błędu. Jest tam zawartych dużo innych cennych informacji. Dlatego do prawidłowej diagnostyki wrzuca się zawsze pełny auto-scan, a nie zdjęcie błędu.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Auto-scan to nie tylko kod błędu. Jest tam zawartych dużo innych cennych informacji. Dlatego do prawidłowej diagnostyki wrzuca się zawsze pełny auto-scan, a nie zdjęcie błędu.

Ok to jadę jeszcze raz za jakiś czas wrzucę 

Opublikowano

Pełny auto-scan w formie pliku .txt

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Pełny auto-scan w formie pliku .txt

 

Proszę bardzo

a4b9log.txt

Edytowane przez qenik

Opublikowano

Skoro zamontowałeś fabrycznie nowy sterownik, to brakuje w nim zestawu danych i należy go wgrać do sterownika. I na to mi tu to wygląda po auto-scanie.

VCDSem nie dasz rady.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.