Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[C5 2.8Q] by wacha ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
elkrecik napisał/a:

Z tylu tablica jest kwadratowa - to wersja USA :question:

To nie jest wersja USA , kupiony w salonie w Polsce , ale ja sobie przerobilem aby wie wyroznial z tlumu innych A6 .

no mi sie taka zagieta tablica nie podoba a tak pozatym to wszystko jest git :smile:

Opublikowano

ogolnie jest ładna , ale fele nie moj styl :wink:

Opublikowano
  • Autor
elkrecik napisał/a:

Z tylu tablica jest kwadratowa - to wersja USA :question:

To nie jest wersja USA , kupiony w salonie w Polsce , ale ja sobie przerobilem aby wie wyroznial z tlumu innych A6 .

no mi sie taka zagieta tablica nie podoba a tak pozatym to wszystko jest git :smile:

ona nie jest podgieta na dole tylko na gorze tak ze tego nie widac :wink: , ja chcialem miec A6 wyrozniajace sie z tlumu tych aut poruszajacych sie po miescie , stad pomysl z US blenda :biggrin:

Jesli chodzi o fele to tez juz nie jest moj styl , ale nie bede co sezon kolek zmienial bo jak wiadomo to nie jest tani intertes :frown:

Opublikowano

jedyne co moge powiedzieć to

rewelka :a4fan:

Opublikowano

No popatrz popatrz jaka ladniutka A siustka :P Prawie tak ladna jak moja :P zartuje

Bardzo ladna ALE! felgi nie pasuja :) jak chcesz zakladac to pakuj ledy ja bede takie kupowal w tym tygodniu co bedzie lub nastepnym to sobie zobaczysz jak wygladaja :P

Opublikowano

Autko ładne ale te felgi to nie za bardzo do Aszustki pasują. A USA blend wygląda super, wiesz może gdzie można taką do A6 C5 avant kupić?

Opublikowano
  • Autor
Autko ładne ale te felgi to nie za bardzo do Aszustki pasują. A USA blend wygląda super, wiesz może gdzie można taką do A6 C5 avant kupić?

w USA lub Kanadzie :wink:

Opublikowano

Kiedyś na allegro była ale się spóźniłem. A teraz poszukuje i niema. Ale co mi tam :twisted: za parę miesięcy będzie własny samochodzik i w niego będzie się kasę ładować :lol: . Ale chcę żeby Taty samochód też był inny niż wszystkie :twisted: .

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ale ladna ;D inna niz wszystkie i to sie liczy ale fela o 1-2 cale za mala ;)

Opublikowano

Widzialem dzisiaj A6,tylne lampy miala ma pozor zwykle,ale zamisat zarowek swiecily diody led wyglodalo to bardzo fajnie i wiele lepiej niz te chamskie lampy ala Mazda 6.Wiec jakbys takie zapodal...

Opublikowano

Panowie właściciel auta nie był aktywny od dawana

Ostatnio aktywny: 09 Kwiecień 2007, 13:51

więc odświeżanie tematu zalatuje trochę nabijaniem postów :bicz:

może skończyć się ostrzeżeniami ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.