Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C5 2.8Q] by wacha ...


wacha

Rekomendowane odpowiedzi

elkrecik napisał/a:

Z tylu tablica jest kwadratowa - to wersja USA :question:

To nie jest wersja USA , kupiony w salonie w Polsce , ale ja sobie przerobilem aby wie wyroznial z tlumu innych A6 .

no mi sie taka zagieta tablica nie podoba a tak pozatym to wszystko jest git :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elkrecik napisał/a:

Z tylu tablica jest kwadratowa - to wersja USA :question:

To nie jest wersja USA , kupiony w salonie w Polsce , ale ja sobie przerobilem aby wie wyroznial z tlumu innych A6 .

no mi sie taka zagieta tablica nie podoba a tak pozatym to wszystko jest git :smile:

ona nie jest podgieta na dole tylko na gorze tak ze tego nie widac :wink: , ja chcialem miec A6 wyrozniajace sie z tlumu tych aut poruszajacych sie po miescie , stad pomysl z US blenda :biggrin:

Jesli chodzi o fele to tez juz nie jest moj styl , ale nie bede co sezon kolek zmienial bo jak wiadomo to nie jest tani intertes :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz popatrz jaka ladniutka A siustka :P Prawie tak ladna jak moja :P zartuje

Bardzo ladna ALE! felgi nie pasuja :) jak chcesz zakladac to pakuj ledy ja bede takie kupowal w tym tygodniu co bedzie lub nastepnym to sobie zobaczysz jak wygladaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na allegro była ale się spóźniłem. A teraz poszukuje i niema. Ale co mi tam :twisted: za parę miesięcy będzie własny samochodzik i w niego będzie się kasę ładować :lol: . Ale chcę żeby Taty samochód też był inny niż wszystkie :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzisiaj A6,tylne lampy miala ma pozor zwykle,ale zamisat zarowek swiecily diody led wyglodalo to bardzo fajnie i wiele lepiej niz te chamskie lampy ala Mazda 6.Wiec jakbys takie zapodal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...