Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z kamerą line assist po jej wymianie w Audi A6 C7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daj na zacisk 15.

Opublikowano

Nic to nie zmieniło. Dalej te same błędy. Możliwe że automatyczna identyfikacja przyczepy nie jest wyszarzona. I mogę to zaptaszkowac bądź nie. 

Opublikowano

Musisz wgrać parametryzację. Błedy, które masz nie zniknâ z podanego wcześniej powodu.

Opublikowano

No ale moduł sara jest do wymiany czy nie? 

Opublikowano

Kamera

Opublikowano

Kamera do wymiany? Czy do parametryzacji ?

Opublikowano

Coś jest z kamerą albo z wiązką nie tak.

 

Znaleziono 1 błąd:

0091 - Ograniczenie działania z powodu braku informacji o obrazie 

          C1108 00 [00001001] - - 

          [DPC_SystemError]

          Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów

 

Opublikowano

Dzisiaj wymieniłem moduł sara. Na 6d. Błędy po kalibracji poznikały w zasadzie. Nie wiem od czego jest jedynie „błąd” w zestawie wskaźników. Tj. Stan nie może zostać osiągnięty 0100. Lane assist w końcu zaczęło działać, kieruje autem, wibruje kierownica itd. Został jeden problem ze znakami. Potrafi odczytać, choć po jakiejś chwili wyskakuje  taki błąd jak w załączniku. Błędów w vcds brak jakichkolwiek. Ktoś coś poradzi? 

IMG_8535.jpeg

Opublikowano

Udało mi się to chyba dobrze aktywować. W instrukcji napisane jest, żeby zaznaczyć w kanale adaptacji przetwornika obrazu opcje „rozpoznawanie znaków drogowych” inaczej „road sign fusion” konieczne jest kliknięcie jednak opcji „Oprogr. dot.obrazu do rozpoznaw i opracowywania znaków drogowych” korzysta wtedy domyślnie z nawigacji, gdy przejeżdżamy przy ograniczeniu to po rozpoznaniu pokazuje ograniczenie z drogi, po skrzyżowaniach jak widzę ograniczenie zmienia się, czyli „kasuje” 

IMG_8543.jpeg

Opublikowano
10 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Coś jest z kamerą albo z wiązką nie tak.

 

Znaleziono 1 błąd:

0091 - Ograniczenie działania z powodu braku informacji o obrazie 

          C1108 00 [00001001] - - 

          [DPC_SystemError]

          Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów

 

Niestety nie miałeś racji. Ograniczał mnie moduł sara. Konieczne jest założenie modułu 6D.  Przy błędzie kamery bądź kabla byłby błąd najprawdopodobniej 

0161 - Video Cable for Image Processing 

C1107 02 [009]- Signal Failure

Wiązkę no wykluczałem z prozaicznie prostego powodu. Podpięte jest wszystko zgodnie ze sztuką, przewody idą dokładnie tym samym miejscem co ori, zastosowałem wszystkie oryginalne kable, pomijam przedłużenie mas aby podłączyć je do punktów masowych aby nie „kaleczyć” oryginalnych kabli. Kalibracja kamery się powiodła. 
Parametryzacji również nie musiałem robić. Bo skoro moduły pochodzą z aut które fabrycznie miały zamontowane wszystkie funkcje które mnie interesują, to sw musi mimo wszystko na to pozwalać. Pozdrawiam. I w tym momencie chyba służę pomocom. 

Opublikowano

Rozpoznawanie znaków to fuzja z tego co widzi kamera i z danych zapisanych w nawigacji.

Opublikowano
3 minuty temu, Cipiorekk napisał(a):

I w tym momencie chyba służę pomocom.

Pomocom nie musisz służyć, jeżeli już to pomocą ale tego także nie potrzebuję.

Opublikowano
14 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Pomocom nie musisz służyć, jeżeli już to pomocą ale tego także nie potrzebuję.

Mała literówka. Mój błąd. Nie Tobie to może komuś innemu będę mógł pomóc 😜 pozdrawiam Cię ciepło i bardzo Ci dziękuję mimo wszystko za chęć pomocy! 

Opublikowano

Najważniejsze, że działa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.