Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Analiza logów w Audi A4 B6 1.8T AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam prośbę o analize logów. Auto dostało muła, ciągnie gorzej. Szczelność sprawdzona, odma niedawno zrobiona. Przepływka nie mierzy za mało? 
Benzyna:

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.
VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Opublikowano

W aucie jest program, turbo niedoładowuje, sporo cofa zapłony, zrób loga 115 z odłaczona wtyczką n75, katalizator nie zapchany?

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Łukasz13 napisał(a):

W aucie jest program, turbo niedoładowuje, sporo cofa zapłony, zrób loga 115 z odłaczona wtyczką n75, katalizator nie zapchany?

Katalizator nie był sprawdzany, chciałem podmienić przepływkę i sprawdzić. Log z odłączoną wtyczką jutro będę miał możliwość zrobić.
Ogólnie mam wrażenie że muła dostał przy problemie z gazem, gdy zaczęły wypadać zapłony przez lpg momentalnie poczułem obcięcie mocy, jeszcze dwa tygodnie temu jeździł normalnie i doładowywał do tych 2000mbar. Usterka z lpg rozwiązana została a obcięta moc jak była tak jest choć momentami mam wrażenie że jest jakby lepiej. 

Edytowane przez Gregory30

Opublikowano
  • Autor
22 godziny temu, Łukasz13 napisał(a):

W aucie jest program, turbo niedoładowuje, sporo cofa zapłony, zrób loga 115 z odłaczona wtyczką n75, katalizator nie zapchany?

Dołączam log z odpietym n75, sprawdzałem DV jeszcze przy okazji i jest szczelne.

 

https://vaglogs.com/log/115-002-Zatrzymany-94c3bd43-ec5f-4f3d-bf80-5d6e3661ccef

Opublikowano

Sztanga do podciągnięcia albo pęknięte żeliwo lub luźna klapka wg.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, przem8 napisał(a):

Sztanga do podciągnięcia albo pęknięte żeliwo lub luźna klapka wg.

niecały rok temu turbo było w serwisie na sprawdzeniu i nic kompletnie mu nie dolegało plus sztanga była regulowana, w rok mogło tak się zajechać?
A może przyczyną być zapchany kat?

Opublikowano

Na odpietej wtyczce powinno dmuchać 0,3 bara albo nawet ciut więcej.

Wszystko może paść, zwłaszcza to turbo po regeneracji. Miałeś nowe żeliwo ? Pewnie nie, a jak tak to tani chiński odlew wiec ile to pochodzi? 

Sprawdz ten kat i jak jest ok to próbuj podciągnąć wg.

Opublikowano

Ja bym zaczął od katalizatora.

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Łukasz13 napisał(a):

Ja bym zaczął od katalizatora.

I od niego zacznę, nie mówię że turbo jest w super kondycji ale nie wydaje mi się że ono powoduje takie problemy, mam wręcz wrażenie że coś je ogranicza tym bardziej że co jakiś czas sprawdzam doładowanie i na przykład po robieniu odmy (trójnika) na końcu września wstawało tak jak na logu poniżej, i było tak aż do teraz. (do czasu usterki z lpg, bo od tego się zaczęło gdy momentalnie poczułem lekki spadek mocy)

Też zastanawia mnie czemu mam teraz niskie wysterowanie n75 w porównaniu do tego loga z końca września


 

VAGLOGS.COM

VAGLOGS is a fast and easy to use application for displaying, storing, managing and sharing VCDS / VAG-COM logs.

 

Edytowane przez Gregory30

Opublikowano

Niższe wysterowanie może wynikać z niższej temp w dolocie.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedną rzecz zauważyłem. Miałem regulowane lpg na korekty dosłownie miesiąc temu. Korekty na pb były wtedy bliskie 0, lpg szło mocno w minus i także wyregulowane zostało w granicach 0 do -5%. Teraz gdy pojawił się problem korekty skaczą dość mocno plus na jednym i drugim paliwie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.