Skocz do zawartości
IGNOROWANY

seryjne felgi


Gość RYSIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ściągam koła i je sprzedaje Koncepcja mi sie zmieniła

Hugo cos Ty ?? wrzucasz 19'' ?? :mrgreen:

Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ściągam koła i je sprzedaje Koncepcja mi sie zmieniła

Hugo cos Ty ?? wrzucasz 19'' ?? :mrgreen:

Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko :twisted:

to nie jest dobry pomysl z 15''+wieksza moc...opona ma jednak za duzy profil :idea: juz lepiej 16''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko

No pewnie, za malo masz tych koni :mrgreen: W sumie pomysl fajny, ale pozniej mam nadzieje planujesz powrot do aluskow ?? Pewnie zarobisz jeszcze na nich :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ściągam koła i je sprzedaje Koncepcja mi sie zmieniła

Hugo cos Ty ?? wrzucasz 19'' ?? :mrgreen:

Nie , nie. Wrzucam seryjne 15" , ściągam oznaczenia , zwiększam moc i robie cichociemne autko :twisted:

to nie jest dobry pomysl z 15''+wieksza moc...opona ma jednak za duzy profil :idea: juz lepiej 16''

Ja nie ścigam się namiętnie na jakichś nielegalnych wyścigach.Czasami jak ktoś się ze świateł sadzi to warto takiego zestresować i objechać go dieslem :lol: Mam alumy 15 z oponami , więc nie będe się bawił w kupowanie 16" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo, 15 to naprawde za malo...

Czarny brat na 15 smiga i czasem jak ulanska fantazja sie wlaczy to strach sie bac jak opona sie zgina ( a i na trasie to 15 daje delikatne opoznienie w skrecie...cos o tym moge Ci pwiedziec na PW, wiele doswiadczen z rajdow...moich jak i wielu czolowych rajdowcow z PL, ten profil jest poprostu za duzy zeby opona dobrze sie zachowywala)...powaga..lepiej niepozorne 16"

[ Dodano: 2006-07-07, 04:53 ]

dobrym adminem jestes wic nie chcemy Cie stracic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaFi^^GW, bezsensu, chcesz widziec jak wyglada alu po zimie?? zrobie foto dekielkow ktore od tamtego czasu nie byly czyszczone...na zime lepiej zwykle stalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaFi^^GW, bezsensu, chcesz widziec jak wyglada alu po zimie?? zrobie foto dekielkow ktore od tamtego czasu nie byly czyszczone...na zime lepiej zwykle stalki

W B5 przejeździłem chyba z 8 zim na oryginalnych alu i po tym czasie nie było żadnych problemów.Wyglądały naprawde super :) Teraz też śmiga na ori alu w zimie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy niemiec jezdzil tez zima na alu czy wrzucal zwykle felgi ... ale alusy sa w bardzo dobrym stanie.... tylko tera sa brudne :P i nie mam czasu ich umyc :) a mam zamiar kupic na lato jakies 16 to na zime orginaly maga byc zeby sie nie marnowaly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta fotke wlasnie mialem, Hugo piekne autko, takie jak moje , tylko silnik nie ten :mrgreen: Ale ogolnie duzyyy , prawie jak Q7 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kezor bylo mowione ze po pijaku sie nie pisze na forum :mrgreen: Hehe, mysle ze jest ok, tak bylo, a felga napewno nie jest wklejona, tak wyszlo .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo mowione ze po pijaku sie nie pisze na forum
musialem gdzies pominac ten temat :lol: a tak powaznie to Keżor, ma racje przygladnalem sie i ta 18 jest tylko przylozona (daje nawet cien na drzwi) a za nia jest jakas mniejsza felga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obraź sie Hugo ale to wygląda jakby ta fela była wklejona bo ja za tą felgą widze inną :roll: może to takie złudzenie.

Gratulacje !!!! Czekałem kto pierwszy zauważy , że coś jest nie tak.Zdjęcie było robione jak tylko kupiłem felgi i na parkingu wyjąłem 1 koło z bagażnika i przyłożyłem do auta , a kumpel zrobił fotke :wink: W tle widać seryjne 15".Widać także po cieniu , jakie rzuca koło przystawione do auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...