Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wizualizacja klimatyzacji w MMI 3G+ w Audi A5 8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Autko audi a5 8t 2008 rok. Zmieniłem MMI 2g na 3g plus i nie mogę poradzić  sobie z za kodowaniem wizualizacji klimatronika  w mmi. Może  ktoś  mi podpowiedzieć  jak to ogarnąć ?

Opublikowano

Z pewnością za stary soft panelu klimatronika. Wrzuć pełny auto-scan. 

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Z pewnością za stary soft panelu klimatronika. Wrzuć pełny auto-scan. 

Dzięki za odpowiedź. Auto-scan mogę  dopiero w piątek wieczorem wrzucić  bo jestem w delegacji a wcześniej nie zrobilem?‍♂️ Tylko teraz pytanie czy ten mój panel to ogarnie czy jednak trzeba będzie wymienić  na poliftowy ?

Opublikowano

Powiem jak zobaczę auto-scan co tam siedzi.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Powiem jak zobaczę auto-scan co tam siedzi.

Ok? To w piątek podeślę auto-scan. Jeszcze raz  dzięki za zainteresowanie moim problemem.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.01.2025 o 22:42, Sebek1212 napisał(a):

Ok? To w piątek podeślę auto-scan. Jeszcze raz  dzięki za zainteresowanie moim problemem.

Witam ponownie. Co do tego klimatronika  to mam taki model panelu IMG_1263.thumb.jpeg.2267bbaef9590650df6919f781021fe1.jpeg

Opublikowano

Masz za starą wersję (0120). Do MMI 3G musisz mieć wersję co najmniej 0140 lub wyższą. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Masz za starą wersję (0120). Do MMI 3G musisz mieć wersję co najmniej 0140 lub wyższą. 

To się wyjaśniło. Dzięki wielkie za odpowiedź ?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Sebek1212 napisał(a):

To się wyjaśniło. Dzięki wielkie za odpowiedź ?

A jeszcze  jedno pytanko. Jest szansa żeby jakoś  te opcje włączyć ?

IMG_1264.jpeg

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Masz za starą wersję (0120). Do MMI 3G musisz mieć wersję co najmniej 0140 lub wyższą. 

Ten powinien być ok?

IMG_1265.jpeg

Opublikowano

Myślę że tak, jeżeli obsługuje wszystkie te funkcje jak ten poprzedni.

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Myślę że tak, jeżeli obsługuje wszystkie te funkcje jak ten poprzedni.

? Napisz mi jeszcze tylko czy da się te opcje  na MMI  odblokowac ? Na tym starym MMI miałem jeszcze opcje sterowania fotelami. Czy jest szansa tutaj tą  opcję też aktywować.

Edytowane przez Sebek1212

Opublikowano

Nie da się, przynajmnie większości z nich.

Opublikowano

Masz pamięć foteli?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Masz pamięć foteli?

Tak

Opublikowano

Możesz w zielonym menu spróbować urucĥomić strowanie foteli.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Możesz w zielonym menu spróbować urucĥomić strowanie foteli.

Sprawdziłem sobie dzisiaj  vcds-em i okazało się że mam taki błąd. Dziwne bo przed  wymianą mmi i zdjęciem ochrony komponentów wszystko działało. A teraz nie działa pamięć  foteli  nawet na przyciskach w drzwiach.IMG_1272.thumb.jpeg.07dfde6af58c12dce538d746680b1f7c.jpeg

Opublikowano

Trzeba CP ściągnąć.

Opublikowano
  • Autor
36 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Trzeba CP ściągnąć.

Tak też myślałem ?‍♂️ Jak wszystko ogarnę to dam znać  ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.01.2025 o 22:00, Muskel1 napisał(a):

Myślę że tak, jeżeli obsługuje wszystkie te funkcje jak ten poprzedni.

Panel wymieniony zdjęta ochrona i wszystko śmiga ? Dzięki za pomoc. Został tylko problem z pamięcią  foteli,bo teraz nie ma aktywnej ochrony komponentów  tylko nie można się w ogóle połączyć  że sterownikiem. 

IMG_1343.jpeg

IMG_1348.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.