Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wizualizacja klimatyzacji w MMI 3G+ w Audi A5 8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Sebek1212 napisał(a):

Panel wymieniony zdjęta ochrona i wszystko śmiga ? Dzięki za pomoc. Został tylko problem z pamięcią  foteli,bo teraz nie ma aktywnej ochrony komponentów  tylko nie można się w ogóle połączyć  że sterownikiem. 

IMG_1343.jpeg

IMG_1348.jpeg

W drzwiach działa tylko przycisk on-off ale w ogóle nie reaguje  przycisk set?

Opublikowano

Wrzucamy zawsze pełny auto-scan a nie kody błędów czy zdjęcia. 

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzucamy zawsze pełny auto-scan a nie kody błędów czy zdjęcia. 

Zaraz zrobię i wrzucę 

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, Sebek1212 napisał(a):

Zaraz zrobię i wrzucę 

 

IMG_1434.jpeg

IMG_1435.jpeg

IMG_1436.jpeg

IMG_1437.jpeg

IMG_1438.jpeg

IMG_1439.jpeg

IMG_1440.jpeg

IMG_1441.jpeg

IMG_1442.jpeg

IMG_1443.jpeg

IMG_1444.jpeg

Opublikowano

Nie zdjęcia. Auto-scan w postaci pliku tekstowego  .txt

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie zdjęcia. Auto-scan w postaci pliku tekstowego  .txt

Czyli jak mam to zrobić 

Opublikowano

Tutaj masz opis jak go wykonać:

 

 

Edytowane przez lucasek

Opublikowano

Tak jak robiłeś, aktywujesz auto-scan i wynik zapisujesz naciskając w oknie po lewej stronie na przycisk "zapisz"

Wtedy auto-scan zostanie zapisany w miejscu które wskazałeś na dysku w postaci dokumentu tekstowego. Ten dokument tekstowu wrzucasz tutaj.

Screenshot_20250223_162450_Opera.jpg

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, Sebek1212 napisał(a):

Czyli jak mam to zrobić 

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Sebek1212 napisał(a):

 

Log-WAUZZZ8T98A040631-263620km.txt

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, lucasek napisał(a):

Tutaj masz opis jak go wykonać:

 

 

Już mam. Dzięki!

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Tak jak robiłeś, aktywujesz auto-scan i wynik zapisujesz naciskając w oknie po lewej stronie na przycisk "zapisz"

Wtedy auto-scan zostanie zapisany w miejscu które wskazałeś na dysku w postaci dokumentu tekstowego. Ten dokument tekstowu wrzucasz tutaj.

Screenshot_20250223_162450_Opera.jpg

 

Log-WAUZZZ8T98A040631-263620km.txt

Opublikowano

Bezpieczniki do sprawdzenia.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Bezpieczniki do sprawdzenia.

Sprawdzone. Wszystkie są  ok ? Ale ręczne ustawianie działa ? 

Opublikowano

A bezpieczniki odpowiedzialne za zasilanie sterowników pamięci foteli (F i G na dolnym obrazku) sprawdzałeś?

 

Screenshot(492).png.95e55d8758d13cbc242d6de3627b54dc.png

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

A bezpieczniki odpowiedzialne za zasilanie sterowników pamięci foteli (F i G na dolnym obrazku) sprawdzałeś?

 

Screenshot(492).png.95e55d8758d13cbc242d6de3627b54dc.png

O kurde ?‍♂️ O tym nie pomyślałem. Szczerze mówiąc nie  wiedziałem że tam też  są. Ju utro sprawdzę i dam znać. Dzięki wielkie za pomoc ??

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.02.2025 o 20:28, Sebek1212 napisał(a):

O kurde ?‍♂️ O tym nie pomyślałem. Szczerze mówiąc nie  wiedziałem że tam też  są. Ju utro sprawdzę i dam znać. Dzięki wielkie za pomoc ??

Mam jeszcze  pytanie. Orientujesz się może  jaki sterownik do homelinka  muszę miec? Bo mam wersję USA z literką C na końcu i podobno te sterowniki nie obsługują naszych częstotliwości. Czy któryś z tych będzie ok ?

IMG_1468.jpeg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.02.2025 o 20:28, Sebek1212 napisał(a):

O kurde ?‍♂️ O tym nie pomyślałem. Szczerze mówiąc nie  wiedziałem że tam też  są. Ju utro sprawdzę i dam znać. Dzięki wielkie za pomoc ??

Cześć. Bezpieczniki sprawdzone są ok. Wiązka drzwi też  ok. Juz  brakuje pomysłów ?‍♂️ A tak pomyślałem czy może mieć  na to wpływ  gateway ? Bo to wszystko zaczęło się po wymianie na MMI 3g 

Opublikowano
34 minuty temu, Sebek1212 napisał(a):

czy może mieć  na to wpływ  gateway

Wątpię.

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Wątpię.

No to już  brak pomysłów ? Jak coś  wymyślę to dam znać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.